SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Želáte si do nového roku zdravie? Vieme, kde ho nájdete

Dlhodobý stres a psychická únava, ktorá sa v minulom roku dotkla takmer každého si vyberá svoju daň na celkovom pocite zdravia.

(Zdroj: Ensana Health Spa Hotels)

Pravidelne zlyhávate v dodržiavaní novoročných predsavzatí? Možno aj preto, lebo sa snažíte niečo si zakázať. V roku 2021 si pre zmenu niečo sľúbte.

Predchádzajúci rok načrel poriadne hlboko do energetických rezerv každého. Obmedzenia, zrušené dovolenky, improvizované pracovné podmienky, zavreté fitness i wellness centrá spravili mnohým škrt cez zabehnuté spôsoby, ako si nájsť chvíľku na zrelaxovanie sa, čas len pre seba a svoje zdravie.

Dlhodobý stres a psychická únava, ktorá sa v minulom roku dotkla takmer každého si vyberá svoju daň na celkovom pocite zdravia a vitality. Poznáte to určite sami na sebe – ťažko sa lieči v prostredí, z ktorého ste už chorí. Zbaľte sa a zmeňte ho. To je jediný naozaj účinný recept na stres, vyčerpanie a z neho prameniace bolesti pohybového aparátu, ktoré sú v mnohých prípadoch dokázateľne spojené s vyčerpaním psychických síl.

Hovoríme vám z duše?

Máme pre vás tip na miesto, ktoré je na dosah ruky a na prvý pohľad vás očarí svojou unikátnosťou. Prostredie piešťanského Kúpeľného ostrova už celé desaťročia láka slovenskú i svetovú klientelu, ktorá okúsila neuveriteľnú liečivú silu tunajších geotermálnych zdrojov.

Sľubujem si, že...

To, že obmedzenia sa úderom nového roka skončia vám sľúbiť nevieme. No vy môžete z aktuálnej situácie vyťažiť maximum a sľúbiť si, že aj počas trvania obmedzení vyplývajúcich z pandémie využijete všetky dostupné možnosti na zregenerovanie fyzických i psychických síl. V Kúpeľoch Piešťany sa vám to zaručene podarí. Už v dávnej minulosti využívali na úľavu od ťažkostí slávne panské rody Thurzovcov či Pálffyovcov. Dobré meno si kúpele udržali dodnes nie len u nás doma, ale i vo svete.

Účinky chýrneho piešťanského sírneho bahna a termálnej vody vyvierajúcej z hĺbky až 2000 metrov môžete vyskúšať na vlastnej koži. Zážitok z pobytu v jednom z hotelov siete ENSANA HEALTH SPA HOTELS je znásobený vynikajúcou gastronómiou, kuchyňou, ktorá vyhovie i dietetickým potrebám či želaniam klientov a v neposlednom rade si užijete aj profesionálny prístup personálu s dlhoročnými skúsenosťami v poskytovaní tej najkvalitnejšej a skutočne liečivej starostlivosti.

Medzi najobľúbenejšie pobytové balíčky hostí piešťanského Kúpeľného ostrova patrí Tradičná liečba a Komplexný kúpeľný pobyt light, no na výber máte zo širokej ponuky liečebných kúpeľných pobytov so zameraním na zdravotné ťažkosti pohybového aparátu a nervovej sústavy.

V novom roku môžete absolvovať jeden zo špecializovaných kúpeľných pobytov –Imuno štart pobyt, Zdravé dýchanie, alebo Respiračno – rekondičný pobyt. Keď túžite po ochutnávke toho najlepšieho, čo piešťanský Kúpeľný ostrov ponúka, rezervujte si napríklad Testovaciu kúru.

Navnadili sme vás? Dúfame, že svoje novoročné predsavzatia si budete dávať najmä so zreteľom na zdravie. Nezabudnite efektívne oddychovať, dbajte na prevenciu chorôb, v kvalitných slovenských kúpeľoch posilnite svoju imunitu a doprajte si oddych, ktorý obzvlášť po náročnom roku príde vhod.

Hotely zo siete ENSANA sa v novom roku tešia na vašu návštevu. Darujte zdravie sebe či svojim blízkym v zdravotníckom zariadení, kde sú dodržané tie najvyššie hygienické štandardy. Bezpečnosť pobytu zaistí i testovanie všetkých hostí pred ubytovaním a dôsledné denné dodržiavanie protipandemických opatrení bez obmedzovania komfortu hostí.

Všetky potrebné informácie o pobytoch a možnosti rezervácie nájdete na stránke www.ensanahotels.com/piestany.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


30m

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


5 h

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu