SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

„Lízingové služby sú dôležitou súčasťou pri zabezpečení chodu našej ekonomiky. Aj počas uzamknutej ekonomiky je preto nevyhnutné túto oblasť nechať otvorenú,“ hovorí Marek Kramár, generálny riaditeľ Arval Slovakia, jedného z najväčších poskytovateľov operatívneho lízingu na Slovensku. Ten zatiaľ pocítil len mierne spomalenie využívania služieb operatívneho lízingu u existujúcich klientov „Uzamknutie ekonomiky obmedzilo prevádzku značnej časti firiem a zároveň komplikuje poskytovanie bezchybného servisu pre klientov,“ dodáva šéf Arvalu.

Mnohé spoločnosti, s ktorými Arval spolupracuje poskytujú kľúčové služby v oblastiach ako sú energetika, telekomunikácie, potravinársky priemysel a iné. „Aj z toho dôvodu je pre nás dôležité zabezpečiť obchodným partnerom bezchybnú mobilitu. Poisťovne a autoservisy momentálne fungujú, dokážeme tak našim klientom poskytnúť nevyhnutný servis,“ uvádza Marek Kramár.

Najväčším rizikom pre poskytovateľov operatívneho lízingu je v súčasnom krízovom období potenciálne zvýšenie insolventnosti klientov, a to najmä tých, ktorých prevádzky boli uzatvorené. „Situáciu neustále sledujeme, s našimi obchodnými partnermi i klientmi sme v nepretržitom kontakte a pri mnohých hľadáme riešenia, ako im v prípade splnenia dohodnutých kritérií poskytnúť na určitý čas čiastočnú úľavu a preklenúť tak neľahké obdobie,“ opisuje generálny riaditeľ. Zároveň dodáva, že Arval Slovakia prijal aj množstvo ďalších opatrení na čo najväčšie zamedzenie šírenia pandémie.

Medzi opatreniami, ktoré Arval Slovakia zaviedol, bola napríklad povinná práca z domu zamestnancov na pozíciách, pri ktorých nie je nutná účasť na pracovisku. „Vo firme máme špičkovo nastavené systémy a poprepájané technológie. Vieme takto vykryť prácu z domu viac než 99 percent našich ľudí. Systém im umožňuje prístup k širokej škále online nástrojov, vďaka čomu vedia zabezpečiť najvyššiu úroveň služieb a kvalitu, ktorú naši klienti očakávajú,“ opisuje Marek Kramár. Bezpečnejšie postupy Arval Slovakia zaviedol rovnako aj pri koordinácii s partnermi i dodávateľmi pri preberaní a odovzdávaní vozidiel. „Eliminujeme nevyhnutný fyzický kontakt a využívame napríklad alternatívnu dezinfekciu vozidiel,“ dodáva generálny riaditeľ.

Viac informácií nájdete na www.arval.sk.

O spoločnosti Arval Slovakia:

Spoločnosť Arval Slovakia, člen finančnej skupiny BNP Paribas, bola založená v roku 2004. Špecializuje sa na operatívny lízing automobilov s plným servisom pre malé, stredné podniky a veľké spoločnosti a patrí medzi lídrov na trhu. Svojim zákazníkom poskytuje fleetové riešenia na mieru, odborné poradenstvo, 24-hodiný zákaznícky servis a plnú starostlivosť o vozový park klienta. Klienti majú k dispozícii online služby My Arval, ktoré prehľadne združujú informácie o vozovom parku spoločnosti. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovak Superbrands za rok 2018 a 2019.

O spoločnosti Arval:

Spoločnosť Arval vznikla v roku 1989 ako člen globálnej finančnej skupiny BNP Paribas. Špecializuje sa na poskytovanie lízingu automobilov pre malé a stredné podniky a veľké spoločnosti. Svojim klientom poskytuje fleetové riešenia na mieru, ktoré optimalizujú pracovné zaťaženie ich zamestnancov a umožňujú outsourcing všetkých rizík spojených s prevádzkou vozového parku. Arval poskytuje odborné poradenstvo a plnú starostlivosť o vozové parky svojich klientov s viac ako 1 257 662 vozidlami v správe v 29 krajinách sveta, v ktorých zamestnáva viac ako 7 025 pracovníkov.

Arval je zakladajúcim členom skupiny Element-Arval Global Alliance, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti operatívneho lízingu a spravuje viac ako 3 milióny vozidiel v 50 krajinách sveta. V rámci skupiny BNP Paribas sa spoločnosť Arval radí medzi hlavné podnikateľské aktivity retailového bankovníctva.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún