SME
Pondelok, 29. november, 2021 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Aj vám chýba voňavá a chutná káva?

Čo z kancelárie vám najviac chýba na home office?

Keď sa opýtame ľudí pracujúcich už takmer rok doma na home office na to, čo im najviac chýba z kancelárie, medzi tri top veci určite bude patriť káva. Káva z firemného kávovaru.

Situácia však naznačuje, že ešte niekoľko mesiacov veru zostaneme doma. Obľúbené ranné espresso na prebudenie či poobedňajšia mliečna kávička na príjemnú pohodu zostanú zatiaľ vzdialené. Napokon, ktovie kedy otvoria svoje brány aj kaviarne. Situáciu však môžeme vyriešiť po svojom. Čo tak si kúpiť vlastný kávovar a spríjemniť si prácu doma?

Jednoduchá a pohodlná obsluha

Každý pôžitkár si pamätá lákavú vôňu čerstvo namletej kávy, pariacu sa z obľúbenej šálky. To je predstava! No teraz si ju nemusíme už len predstavovať. Automatický kávovar Philips LatteGo 5400 nám splní aj najtajnejšie kávové sny. Hlavne jednoducho a dostupne.

Philips LatteGo 5400 sa vyznačuje elegantným dizajnom a príjemne nenáročnou obsluhou. Umožňuje široký výber káv s možnosťou individuálnych želaní. Priamo pri voľbe nápoja si totiž môžeme nastaviť svoje požiadavky na veľkom farebnom dotykovom TFT displeji, ktorý je dominantou kávovaru. A čo je najlepšie, každý člen rodiny si svoje nastavenie môže uložiť do pamäte. Tento plnoautomatický kávovar má až štyri používateľské profily. Nastavenie obsahuje objem, silu aj teplotu prípravy jednotlivých nápojov. Každý používateľský profil sa farebne odlišuje, a tak si môžeme pripraviť kávu bez opätovného nastavovania. Hocikedy a nenáročne tak, ako ju máme radi.

Špecialista na mliečne nápoje

Kávovar má v ponuke až 12 druhov nápojov. Okrem klasiky, ako je espresso, čierna káva či americano, ponúka 5 mliečnych kávových nápojov. To ho radí ku kávovarom s najširšou a najrôznorodejšou ponukou vôbec. Navyše, vďaka mliečnej pene a horúcej vode si v kávovare pripravia naše deti tiež teplé kakao s veľkou lákavou penou. Alebo čaj, keď budú mať naň chuť.

Každý milovník kávových nápojov s mliekom ocení Philips LatteGo 5400 ako špecialistu na ich prípravu. Inovatívny mliečny systém pripravuje totiž hustú a nadýchanú mliečnu penu, ktorej sa nedá odolať. Je niekto v rodine alergický na mlieko? Žiaden problém. Systém si poradí aj s jeho náhradou v podobe rastlinných nápojov, ktoré krásne napení. Preto si môžeme i doma bez problémov užívať lahodnú chuť cappuccina, flat white, caffe latte, latte macchiato alebo café au lait.

Čistenie mliečneho systému v troch krokoch

Philips LatteGo 5400 sa stará o pohodlie svojich používateľov, a tak ani čistenie mliečneho systému nebolo nikdy jednoduchšie. Na rozdiel od iných zariadení na prípravu kávy mliečny obvod si tento kávovar vyčistí sám po stlačení tlačidla Clean. Nádobu na mlieko iba rozoberieme a umyjeme pod tečúcou vodou za pár sekúnd. Suchú ju vrátime naspäť do prístroja a čistenie je hotové. Ale až potom, keď využijeme všetko mlieko z nádoby. Nespotrebované mlieko totiž netreba prácne prelievať, stačí odňať z kávovaru nádobu, v ktorej sa mlieko nachádza, a uložiť ju do chladničky. Všetko rýchlo a pohodlne.

Urobme si radosť z vôní a chutí, po ktorých už dlho túžime. Kávovar Philips LatteGo 5400 nás určite nesklame. Ak hľadáte viac informácií vrátane videa, nájdete ich na webových stránkach Philips.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

SAP Ariba prepája dodávateľov a zákazníkov z celého sveta - zaregistrované sú milióny podnikov a organizácií, vrátane viac ako desaťtisíc spoločností zo Slovenska.

Samosprávy i firmy môžu vďaka SAP Ariba ušetriť peniaze aj zrýchliť obstarávania.


INZERCIA 1 h

Na aké vlastnosti pri výbere telefónu kladú dôraz slovenskí používatelia?


INZERCIA 1 h

Petr Ludwig rozpráva, ako dlhodobo zvyšovať spokojnosť.


INZERCIA 1 h
Skryť Zatvoriť reklamu