SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?

Mne už nič nepomôže. Vyskúšal som všetko! Aj Vy si toto hovoríte? Pravdepodobne ste uviazli v situácii, v ktorej sa často ocitáme.

(Zdroj: ORIN Slovakia)

Akej chyby sa my ľudia často dopúšťame? Dozviete sa v tomto článku. A prezradíme Vám aj to, čo robiť, aby ste sa problému s dýchaním zbavili raz a navždy.

Ľudia najčastejšie hovoria o týchto príznakoch

Pocit nedostatku vzduchu, zrýchlené či prehĺbené dýchanie. Tak na tieto príznaky sa najčastejšie sťažujú COVID pozitívni pacienti. Dokonca aj týždne či mesiace po prekonaní ochorenia sa sťažujú na neustupujúcu dýchavičnosť.

Stalo sa to už aj Vám?

Z neustálej dýchavičnosti začínate byť nervózni, dokonca nevládzete tak, ako predtým. Problém Vám robí výjsť na tretie poschodie. Lieky Vám nezaberajú a Vy začínate mať pocit, že táto situácia sa nikdy neskončí. Vzdáte sa a naučíte sa s týmto zdravotným problémom žiť. A tu pre Vás začína ďalší problém. Rozhodli ste sa totiž žiť život v obmedzeniach, ktorý postupne vedie k trvalej nespokojnosti. Ale čo ak túto situáciu môžete vyriešiť?

Čo Vám môže pomôcť?

Existuje liečebná metóda, pri ktorej dochádza k okysličeniu celého organizmu, vďaka čomu môžete zminimalizovať dýchavičnosť. Ako to funguje? Používaním tejto metódy pomáhame od seba oddeliť červené krvinky, zabrániť tzv. „retiazkovaniu“ a tým zlepšiť prenos kyslíka z pľúc do celého organizmu. Metóda nemá žiadne vedľajšie účinky. Trvá 30 minút denne a všetko sa deje v pohodlí Vašej obývačky. Táto metóda je klinicky testovaná, bezbolestná a účinná.

Pozrite sa, čo hovoria ľudia, ktorí si už túto metódu vyskúšali.

Čo môžete dosiahnuť pravidelným používaním tejto metódy?

1. Znížiť alebo úplne odstrániť stav dýchavičnosti
2. Zlepšiť reológiu (vlastnosti) krvi
3. Zvýšiť fyzický výkon
+ zoznam pokračuje ďalej

Chcete si aj Vy ZADARMO vyskúšať metódu, ktorá pomohla tisíckam ľudí na Slovensku?
Áno, chcem.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


2 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu