SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

5 tipov, ako využiť software pre rast podnikania

Každé podnikanie potrebuje stabilný základ. Tým je informačný systém, v ktorom sú všetky dáta. Ako ich využiť pre rast firmy?

Informačný systém zabezpečuje precízny chod všetkých firemných procesov. Pozrite sa na 5 tipov, ako vám pomôže s riadením firmy a celkovo ušetrí čas a peniaze.

1. Držte riadenie firmy pevne v rukách

Informačný systém prinesie do firmy systém a poriadok. Vďaka nemu vždy viete, čo sa vo firme deje a prečo. Môžete tak ihneď reagovať na všetky zmeny.

„Považujem za dôležité prácu systematizovať. V dnešnej dobe sa i vďaka systému ABRA dokážeme posúvať vpred,“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.

2. Automatizujte obchodné procesy

Informačný systém automatizuje celý obchodný proces – od nákupu tovaru, skladu a objednávok až po fakturáciu a expedíciu. Všetky dáta následne automaticky zavedie do účtovníctva – bez chýb a zložitého prepisovania.

„Operatívu, ktorú sme vo firme robili niekoľko rokov manuálne, teraz kompletne nahradil informačný systém.“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.

3. Pracujte s firemnými dátami na jednom mieste

Všetky dáta z firmy máte vďaka informačnému systému na jednom mieste a v potrebných súvislostiach. Ihneď vidíte zmenu tržieb, aktuálne mzdové náklady, objem pohľadávok, úspešnosť produktov i obchodníkov, tovar na sklade a veľa ďalšieho.

„ABRA mi dáva istotu, že procesy sú pod kontrolou a ja sa rozhodujem na základe faktov.“ Vladimír Finsterle, zakladateľ MojaLekáreň.sk

4. Spravte si poriadok v evidencii skladu

V informačnom systéme presne viete, kde tovar leží, neplytváte časom hľadaním a zbytočným prepisovaním do počítača, máte vždy dostupné aktuálne informácie a naplno využívate každý centimeter skladových priestorov.

„V sklade využívame čítačky čiarových kódov. Pomáhajú nám nielen s evidenciou vstupného materiálu, ale i pri presunoch výrobkov medzi skladmi a pri kompletnom balení.“ Richard Paczelt, koordinátor výroby TUBAPACK, a.s.

5. Využívajte moderné online predajné kanále

Informačný systém má buď integrovaný e-shop alebo naň ľahko napojíte vlastný online predajný portál. Tým využijete všetky výhody automatizácie v objednávkovom procese a objednávky vybavujete takmer bez ľudského zásahu.

„Rýchla dodávka, bezproblémové spracovanie objednávky, ľahká reklamácia a výmena tovaru. To sú základné atribúty, ktoré nám pomáha zabezpečiť systém ABRA.“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.

ABRA Software je nie len výrobcom a dodávateľom firemných informačných systémov. So zákazníkmi už 27 rokov hľadá optimálne riešenie v oblasti automatizácie a digitalizácie firemných procesov, ktoré pomáhajú firmám rásť.

www.abra.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún