SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

EU v Bratislave podpísala nový dvojitý diplom

EU v Bratislave podpísala zmluvu o dvojitom diplome s University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt v Nemecku.

Ekonomická univerzita v BratislaveEkonomická univerzita v Bratislave

Rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo a dekan Fakulty podnikového manažmentu Peter Markovič, podpísali zmluvu o dvojitom diplome s University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt (FHWS), Spolková republika Nemecko. Dokument nadväzuje na spoluprácu EU v Bratislave s FHWS v rámci medzinárodnej siete pre dvojité diplomy CIDD (Consortium of International Double Degrees).

Program dvojitého diplomu je určený pre študentov I. stupňa štúdia. Študenti programu Ekonomika a manažmentu podniku (a programu v anglickom jazyku Business Economics and Management) EUBA, sa môžu uchádzať o dvojitý diplom v programe Degree Programme in International Management na FHWS. Výzva pre prihlášky do programu v akademickom roku 2021/2022 je aktuálne otvorená.

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt patrí medzi najväčšie univerzity v Bavorsku. Univerzita bola založená v roku 1971 a jej kampus je vybudovaný v dvoch mestách Würzburg a Schweinfurt. V súčasnosti na univerzite študuje 9300 študentov a pôsobí 200 vedecko výskumných a pedagogických zamestnancov. Univerzita sa skladá z 10 fakúlt, ktoré ponúkajú 40 programov na bakalárskom a inžinierskom stupni. FHWS kladie dôraz na internacionalizáciu svojich fakúlt. Študentom ponúka rôzne programy mobilít v rozsiahlej sieti 232 partnerských inštitúcií.

EU v Bratislave v súčasnosti realizuje celkove 15 dohôd o udeľovaní dvojitých a spoločných diplomov so zahraničnými univerzitami. Fakulty EU v Bratislave implementujú na študijných programoch I. a II. stupňa štúdia zmluvnú spoluprácu o dvojitých a spoločných diplomoch s 12 partnerskými univerzitami v 10 štátoch Európy (Česká republika, Bulharsko, Francúzsko, Lotyšsko, Nemecko, Taliansko, Ukrajina, Veľká Británia) a Ázie (Čína, Thajsko).

Tešíme sa z nových možností vzdelávania pre našich študentov a rozšírenia medzinárodnej spolupráce s partnermi EUBA v zahraničí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  2. Letný literárny výber vložený v denníkoch SME a Korzár
  3. Sviatočný Devín otvárame pre všetkých
  4. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože
  5. Nízke úspory a dôchodky? Tieto 3 faktory ovplyvnia Slovensko
  6. Veda je pre Jaroslava Ferenca spôsob, ako zužitkovať kreativitu
  7. Hotely Falkensteiner: Letný raj na chorvátskom pobreží
  8. Ako často treba čistiť fasádu? Niektoré si vystačia samy
  1. Letný literárny výber vložený v denníkoch SME a Korzár
  2. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  3. Sviatočný Devín otvárame pre všetkých
  4. Nízke úspory a dôchodky? Tieto 3 faktory ovplyvnia Slovensko
  5. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože
  6. Lesopark Hlboké slávnostne otvára svoje brány
  7. Veda je pre Jaroslava Ferenca spôsob, ako zužitkovať kreativitu
  8. McDonald’s otvoril svoju prvú reštauráciu v Spišskej Novej Vsi
  1. Čo môže spôsobiť minúta navyše pri pražení kávy? 7 937
  2. Hotely Falkensteiner: Letný raj na chorvátskom pobreží 5 914
  3. Nový symbol Bratislavy je hotový. Pozreli sme sa, ako vyzerá 5 833
  4. Ako často treba čistiť fasádu? Niektoré si vystačia samy 4 894
  5. Kde najradšej nakupujeme potraviny? Toto je srdcovka Slovákov 4 475
  6. Sedemnásť hotelov pre rodiny s deťmi, kde si oddych užijú všetci 4 013
  7. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože 3 703
  8. Viete, ako prekonať zlý cash flow aj transakčnú daň? 3 496
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

First moment zmenil trh a zohnať výhodný last minute zájazd je čoraz ťažšie.


INZERCIA 27. jún

Špeciálne literárne vydanie Magazínu Víkend s ilustráciami od Kristíny Mésároš.


INZERCIA 27. jún

O Cyrilo-metodských oslavách s Karin Silberhorn.


INZERCIA 26. jún

Počuli ste už slovné spojenia „starnutie obyvateľstva“ alebo „demografia“?


INZERCIA 26. jún
SkryťZatvoriť reklamu