SME
Štvrtok, 17. jún, 2021 | Meniny má AdolfKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Obľúbení interpreti vezmú deti na vandrovku po Slovensku

Kaufland detské festivaly odštartujú nový zábavno-edukačný online seriál.

Časy sú naozaj zložité. Ani obľúbení detskí interpreti, ktorým chýbajú eventy a zábava „naživo“ rovnako ako samotným deťom, už nevedia dlhšie obsedieť len tak doma. A tak si nedávno obuli túlavé topánky a vybrali sa spoznávať krásy slovenských krajov, aby o nich mohli deťom porozprávať v 6 úplne nových seriálových častiach Kaufland Detského festivalu zatiaľ aspoň online.

Z Bratislavy až na Spiš

Aby ukázali všetkým deťom, ako je tu u nás na Slovensku krásne, z hlavného mesta si to postupne namieria do Žiliny, Bojníc, na Liptov a cez Tatry až na Spiš. Aj vaše ratolesti sa môžu vydať na potulky spoločne s nimi, aby prostredníctvom online TURBO TV preskúmali nielen zaujímavé zákutia našej čarovnej domoviny, ale aj tajomné hrady, zvyky a tradície, či naopak, netradičné povolania.

Na deti čakajú aj nové vedomosti, koncerty i seriálové programy

Nový seriál štartuje na online TURBO TV už v nedeľu, 11. apríla. Deti sa dozvedia aj to, ako bezpečne surfovať na internete, ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho Robinom, zacvičia si detskú jogu a spoločne so Spievankovom sa hravou formou naučia „spíkovať“. Na malých zvedavcov, ktorí chcú byť v obraze, čakajú aj prvé detské televízne noviny s Terezkou, Dynom a Lupym z Teáter Komika. V novej relácii „Od puku do popuku“ sa k nim dokonca pridá aj hokejový majster sveta Richard Lintner!

Niečo sa pečie s Juniorom!

Novinkou bude doslova chutná relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde svoje kuchárske umenie predstavia šikovné mladé talenty. Pomocnú varešku im podá nielen sympatická moderátorka Veronika Hatala, ale aj Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, šéfkuchár Miško, či Miro Jaroš so svojou mamičkou.

Začíname už v nedeľu 11. apríla o 8:00 hod. návštevou nášho hlavného mesta so Spievankovom. A pokračujeme každú nedeľu, vždy s iným detským interpretom!

Nový zábavno-vzdelávací seriál a množstvo súťaží vám až na 6 víkendov po sebe zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite nás sledovať každú nedeľu od 8:00 ONLINE na www.detskyfest.sk/TURBOTV/

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Štart Driveramy prichádza vo chvíli, kedy predaje ojazdených vozidiel lámu rekordy.


5 h

Čo je správne jesť pred tréningom a čo jesť po cvičení? Poradíme vám, prečo by ste mali siahnuť po 100 % smoothie a šťavách.


6 h

Malým zázrakom by sa na Slovensku dala nazvať už samotná novopostavená škola v Banskej Štiavnici. Táto má však oveľa viac divov.


10 h