SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Prečo študovať inde, keď tu je SOŠ obchodu a služieb

SOŠ obchodu a služieb v Trnave ponúka široké spektrum študijných a učebných odborov a možnosť nájsť si svoje budúce povolanie.

Načítavam video...

Zo štvorročných študijných odborov škola ponúka odbor kuchár, čašník, servírka, odbor kozmetička a vizážistka, kaderník vizážista a veľmi obľúbený odbor pracovník marketingu.

Pre chlapcov ponúkame odbory so stavebným zameraním murár, stolár a inštalatér. Sú to odbory stále žiadúce na trhu práce a naša škola ich ponúka ako jediná v Trnavskom kraji.

Učebné odbory zamerané na služby akými sú kuchár, čašník, servírka, kaderník a štvorročný učebný odbor cukrár kuchár sú na trhu práce nedostatkovými odbormi.

Všetci absolventi učebných odborov majú možnosť pokračovať v nadstavbovom štúdiu a získať maturitu v odboroch stavebníctvo, vlasová kozmetika, spoločné stravovanie alebo podnikanie v remeslách a službách.

Našim študentom ponúkame:

možnosť využívať benefity duálneho vzdelávania

prospechové štipendium

pracovné oblečenie zdarma

žiaci vykonávajú odbornú prax, resp. odborný výcvik v renomovaných hoteloch, stravovacích zariadeniach, v cestovných kanceláriách a stavebných firmách

žiaci v odboroch kaderník a kozmetik vykonávajú odbornú prax, resp. odborný výcvik vo vlastných salónoch v priestoroch školy

stravovanie v školskej jedálni, školský bufet

kurzy za účelom zvýšenia kvalifikácie, čo umožňuje našim absolventom lepšie uplatnenie na trhu práce: barmanský kurz, baristický kurz, someliersky kurz, carving, zváračský kurz, animátor voľného času

účasť na firemných dňoch a školeniach, odborné exkurzie

účasť na medzinárodných súťažiach, olympiádach, SOČ, zabezpečovanie recepcií, banketov, plesov, stužkových slávností zapájanie sa do charitatívnych projektov

organizovanie plaveckých kurzov v zahraničí, lyžiarske kurzy

Naša škola pripravuje odborných a kvalifikovaných zamestnancov. Sme vždy otvorení žiakom, rodičom, ale aj širokej verejnosti, rozvíjame zručnosti žiakov aj v mimoškolskej činnosti. Škola je centrom celoživotného a kontinuálneho vzdelávania.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu