SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Prečo študovať inde, keď tu je SOŠ obchodu a služieb

SOŠ obchodu a služieb v Trnave ponúka široké spektrum študijných a učebných odborov a možnosť nájsť si svoje budúce povolanie.

Načítavam video...

Zo štvorročných študijných odborov škola ponúka odbor kuchár, čašník, servírka, odbor kozmetička a vizážistka, kaderník vizážista a veľmi obľúbený odbor pracovník marketingu.

Pre chlapcov ponúkame odbory so stavebným zameraním murár, stolár a inštalatér. Sú to odbory stále žiadúce na trhu práce a naša škola ich ponúka ako jediná v Trnavskom kraji.

Učebné odbory zamerané na služby akými sú kuchár, čašník, servírka, kaderník a štvorročný učebný odbor cukrár kuchár sú na trhu práce nedostatkovými odbormi.

Všetci absolventi učebných odborov majú možnosť pokračovať v nadstavbovom štúdiu a získať maturitu v odboroch stavebníctvo, vlasová kozmetika, spoločné stravovanie alebo podnikanie v remeslách a službách.

Našim študentom ponúkame:

možnosť využívať benefity duálneho vzdelávania

prospechové štipendium

pracovné oblečenie zdarma

žiaci vykonávajú odbornú prax, resp. odborný výcvik v renomovaných hoteloch, stravovacích zariadeniach, v cestovných kanceláriách a stavebných firmách

žiaci v odboroch kaderník a kozmetik vykonávajú odbornú prax, resp. odborný výcvik vo vlastných salónoch v priestoroch školy

stravovanie v školskej jedálni, školský bufet

kurzy za účelom zvýšenia kvalifikácie, čo umožňuje našim absolventom lepšie uplatnenie na trhu práce: barmanský kurz, baristický kurz, someliersky kurz, carving, zváračský kurz, animátor voľného času

účasť na firemných dňoch a školeniach, odborné exkurzie

účasť na medzinárodných súťažiach, olympiádach, SOČ, zabezpečovanie recepcií, banketov, plesov, stužkových slávností zapájanie sa do charitatívnych projektov

organizovanie plaveckých kurzov v zahraničí, lyžiarske kurzy

Naša škola pripravuje odborných a kvalifikovaných zamestnancov. Sme vždy otvorení žiakom, rodičom, ale aj širokej verejnosti, rozvíjame zručnosti žiakov aj v mimoškolskej činnosti. Škola je centrom celoživotného a kontinuálneho vzdelávania.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Leto je skvelá príležitosť pre rodičov, ako naučiť deti finančnej zodpovednosti.


12 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


14 h

Pracovať v Silicon Valley je snom každého "ajťáka". Určite vás zaujme možnosť pracovať na svetových projektoch aj na Slovensku.


22 h