SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu

Bonus bez limitu od Niké prináša 7 úrovní a v nich odmeny, o ktorých rozhodnete vy!

„Niké je známa tým, že klientom na Slovensku neustále prinášame výhodné akcie. Bonus bez limitu je určený pre nových hráčov. Nie je to bežný vstupný bonus, kde je pevne stanovená odmena, ktorú je možné získať. O výške získanej odmeny rozhoduje samotný klient,“ prezradil Martin Tibenský, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj v Niké.

Bonus bez limitu pripomína princíp strategickej hry. Čaká na vás sedem úrovní. Po zdolaní každej je pre vás pripravená štedrá odmena. Pokoriť môžete jednu, dve, tri úrovne. No čím ich prekonáte viac, tým hodnotnejšiu odmenu získate. Prvých šesť úrovní ma presne stanovenú odmenu, celkovo vám na vaše konto pripíšeme 19 €.

Lenže, to nie je všetko. Teraz prichádza ten správny adrenalín. Zdolajte prvých šesť úrovní, automaticky sa vám otvoria brány siedmej úrovne. A tá je už ozajstným lákadlom. Bonus bez limitu môžete získať raz, dvakrát, mnohokrát. O výške vašej odmeny rozhodujete len vy. Len od vás záleží, koľko desiatok, či stovák eur získate.

Teraz sa v Niké rozhodne oplatí zaregistrovať. Urobte to ešte dnes na www.nike.sk . Bonus bez limitu získavate automaticky, akurát si ho aktivujte prvým vkladom na váš účet alebo prvým podaným tiketom v pobočke. Na jeho maximálne využitie máte 14 dní.

To však stále nie je všetko. Po úspešnej registrácii stále platí, že okrem Bonusu bez limitu , vám Niké na vaše konto pripíše automaticky 20 € zadarmo vo voľných tiketoch .

Staňte sa aj vy hráčom Niké a užívajte si všetky výhody naplno!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


3 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu