SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Ranný rituál plný zdravia pre celú rodinu

Nie náhodou sa hovorí, že ráno robí deň. Využite čas pred odchodom do práce či školy na maximum a urobte niečo pre vaše zdravie.

100 % rakytníková šťava Bobule100 % rakytníková šťava Bobule (Zdroj: Bobule.sk)

Vhodné raňajky dokážu zázraky. Vaše telo potrebuje počas dňa nielen dostatok energie, ale aj množstvo iných dôležitých látok. Správnym výberom surovín pri príprave prvého jedla dňa doplníte vitamíny a minerály. Rovnako môžete hneď ráno naštartovať váš metabolizmus a podporiť trávenie príjmom potravín s vysokým obsahom vlákniny. Jednoduchým riešením sú 100 % ovocné šťavy, ktoré sa môžu stať súčasťou ranného rituálu celej vašej rodiny.

Prírodný liek v podobe ovocných štiav

Základom je imunita. Takmer 80 % vášho imunitného systému sa nachádza v tráviacom trakte. Ovocím ako čučoriedka alebo arónia dokážete zabezpečiť jeho správne fungovanie a posilniť organizmus v boji proti chorobám. Obranyschopnosť tela podporíte aj šťavami z rakytníka a goji bohatými na vitamín C. Goji navyše pomáha pri zlej nálade a úzkostiach.

Ak sa pitie ovocných štiav stane u vás doma zvykom, dokážete predchádzať aj mnohým závažným ochoreniam, akými sú vysoký tlak alebo cukrovka. Preventívne účinky, ktoré znižujú riziko vzniku týchto ťažkostí, majú napríklad brusnica či goji.

Sila prírody vám pomôže nielen na ceste k vnútornému zdraviu, no odrazí sa aj navonok. Šťava z granátového jablka obsahuje organické kyseliny, ktoré priaznivo pôsobia na problematickú pleť. Brusnica zas podporuje tvorbu kolagénu, čím bojuje proti vzniku vrások a zlepšujú kvalitu pokožky. Vďaka vápniku sa navyše stará o vaše kosti, zuby aj nechty.

Doprajte vám aj vašej rodine každé ráno dávku prospešných látok priamo z prírody a účinky pocítite na vlastnej koži.

(zdroj: Bobule.sk)

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


2 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu