SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu

Čítanie cestovateľských blogov vám získa miesto na privátnom lete do Ománu.

Dnes vám ukážeme ako sa dostať do Ománu zadarmo a predstavíme vám najčítanejšie cestovateľské blogy posledného týždňa.

30 ROKOV CESTOVATEĽSKÉHO KNOW-HOW

BUBO už 30 rokov posúva hranice cestovania do všetkých krajín sveta. Sprievodcovia píšu cestovateľské blogy , aby sa podelili o poznanie s ľudmi, ktorých naša planéta neprestáva fascinovať.

„Pandémia posledného roka nám umožnila na chvíľu sa zastaviť a zapísať všetko to, čo sme za 30 rokov zažili. Naši sprievodcovia, ktorí inokedy trávia 250 dní v roku na cestách, pre vás pripravili cestovateľský denník. Bude nám cťou, ak sa stanete jeho pravidelným čitateľom,” vysvetľuje Ľuboš Fellner, riaditeľ BUBO, ktorý sám ako prvý Slovák stál na južnom aj severnom póle a navštívil saudskoarabskú Mekku.

V cestovateľskom magazíne BUBO tak dnes aj individuálni cestovatelia nájdu tipy na prehliadku 160 najzaujímavejších miest sveta (neustále pribúdajú nové), každý deň nové rady na cesty s originálnymi fotografiami a videami, originálne pohľady tvorené rokmi cestovania.

SÚŤAŽ O ZÁJAZD DO OMÁNU

10 otázok vás dostane do Ománu s BUBO . V každom blogu BUBO nájdete zľavový kód, ktorý ľahko spoznáte podľa náhodnej kombinácie 6 písmen.

Po aktivácii zľavového kódu získate vstupenku do online-kvízu. Dostanete 10 otázok a ich správne zodpovedanie vás dostane do žrebovania o zájazd do Ománu a ďalšie ceny od BUBO. Súťaž trvá celú jar. Žrebuje sa 21. júna. Presné podmienky súťaže nájdete tu. . Zapojiť sa môžete aj viackrát. Začnite už dnes!

3 najčítanejšie blogy, ktoré obohatia vaše poznanie sveta:

V cestovateľskom magazíne BUBO nájdete každý deň nový blog. Vybrali sme pre vás tie, ktoré čitateľov najviac zaujali:

1. Na najkrajší ľadovec na svete

Keď som po prvý raz videl Perito Moreno, bol som nadšený. Tento ľadovec je mojim prírodným divom sveta, je skutočne prekrásny a krajší než na fotografiách. V tomto blogu sa dozviete o ľadovci pikošky, ktoré mám od miestnych školených sprievodcov, ale aj to ako si ho treba pozrieť a užiť, aby ste mali z Perito Moreno viac.

2. O ceste okolo sveta, ktorá zmenila našu civilizáciu

Stojím v Punta Arenas (Piesočný Bod) pod sochou môjho hrdinu. Po portugalsky sa volá Fernão de Magalhães a po španielsky Hernando de Magallanes. Portugalec z chudobnej šľachtickej rodiny, hrdina, ktorý oboplával svet a jeho expedícia ako prvá dokázala, že Zem je guľatá. Ako tínedžer som čítal knihu o jeho ceste a potom som o týchto cestách dlho sníval. Pocta mužovi, ktorý viedol prvú expedíciu okolo sveta.

3. Ramadán na vlastnej koži
Ramadán - všetci tento termín poznáme. Mnohí aj vedia, že ide o mesačný pôst moslimov. No ja som si ramadán vyskúšal na vlastnej koži, a tu je moja spoveď z tohto nezvyčajného duchovno-telesného zážitku...

Získajte rady od profesionálov zdarma, pripravte sa na cestu, a keď sa táto čudesná doba skončí, môžete vyraziť. Svet neprestal byť tým najkrajším miestom na život. Vidíme sa tam.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


2 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu