SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Konečne! PLANEO Elektro opäť otvára predajne

PLANEO Elektro konečne otvára - 53 predajní ponúka tisíce produktov za najlepšie ceny. Tak, ako ste v PLANEO Elektro zvyknutí.

Foto: PLANEO ElektroFoto: PLANEO Elektro

Od 19. apríla si vovšetkých otvorených predajniach PLANEO Elektro môžu zákazníci nakúpiť v bežných otváracích hodinách od pondelka do nedele. PLANEO Elektro garantuje dodržiavanie všetkých uvoľňovacích opatrení a požadovaných hygienických podmienok.

Znovuotvorenie predajní je spojené s výhodným nakupovaním. Zaextra výhodné ceny si môžu zákazníci nakúpiť tisíce produktov pre dom, bývanie a záhradu. Ďalším dôvodom na nákup v PLANEO Elektro je možnosť využitia komfortnej dopravy priamo domov, kedy zakúpený tovar Vám privezú, vynesú, rozbalia a starý spotrebič odvezú. Nezabudnite ani na e-shop planeo.sk a 53 výdajných miest pre objednávky.

Čo sa ešte v PLANEO Elektro oplatí kúpiť?

Napríkladosobná váha SENCOR . Taktne vám naznačí, či sa ešte zmestíte do oblečenia z minulého leta, alebo či treba ešte predtým trochu viac športovať a zdravšie jesť.

Škola už konečne začala tiež, no sada do školyLenovo TAB M10 PLUS + SET za 299 eur sa zíde stále. Nadupaný tablet, klávesnica, slúchadlá s mikrofónom a odolný batoh k tomu je výbava, s ktorou si váš školák môže dopĺňať vedomosti v škole, doma, alebo aj u babky na dvore.

Ak vám po novom zrušili homeoffice a nabehnete na pôvodný systém práca – domácnosť, určite celkom radi prenecháte vysávanie robotickému vysávaču s mopomSENCOR SRV 9250BK s až 6-ročnou zárukou na motor. Investícia 269 eur sa vám vráti v podobe času, ušetreného na užitočnejšie a príjemnejšie veci, než je starostlivosť o podlahy.

Tak ako dámy čakali na otvorenie kaderníctiev, zarastení páni sa už nevedeli dočkať termínu u barbiera. Zastrihávač fúzovBRAUN BT 5265 za 54,99 sa vám doma zíde nielen na experimenty, ktoré teraz už dostupný barbier šikovne opraví, ale hlavne na pravidelnú údržbu porastu tváre a tela. Veď to rúško aj tak raz dáte dole.

Kým sme sedeli doma, pranie a sušenie nebolo tak často potrebné. Do obchodu však predsa nepôjdeme v pokrčených teplákoch! Čo práčka vyperie, to vysuší sušičkaPHILCO PDC 82 R CROWN s kapacitou až 8 kíl za 429 eur. Bezplatný 36-mesačný servis naznačuje, že výrobca si za kvalitou svojho produktu naozaj stojí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


1 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu