SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

BUBO ponúka zľavu pre zaočkovaných

Ak sa chystáte zaočkovať, môžete získať 15% zľavu na exotickú dovolenku.

Pandémia covid-19 už 14 mesiacov búra sny cestovateľov o spoznávaní našej planéty. A či sa to niekomu páči, alebo nie, bez očkovania svet pandémiu covid-19 nezastaví.

BUBO si uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť a fakt, že jediná cesta k slobode vedie cez vakcínu. A chcú podporiť záujem Slovákov o očkovanie. Je v našom spoločnom záujme, aby ste sa na dovolenke cítili bezpečne a znižovali riziko prenosu vírusu aj na miestnych ľudí, ktorí si vakcínu nemôžu dovoliť alebo na ňu ešte čakajú.

Preto BUBO ako prvá cestovná kancelária na Slovensku ponúka zľavu 15% na všetky zájazdy s odchodom od 1. júla záujemcom zaočkovaným proti covid-19 akoukoľvek vakcínou registrovanou na Slovensku. Na získanie zľavy stačí zadať do objednávky zľavový poukaz SLOBODA. Zľavu vám uznajú, ak sa do odchodu na zájazd dáte zaočkovať aspoň prvou dávkou akejkoľvek vakcíny povolenej na Slovensku. Viac sa dočítate tu.

PÁR TIPOV NA EXOTICKÚ DOVOLENKU V ROKU 2021:

OHNIVÝ OKRUH ISLANDOM

Komplexná okružná cesta ostrovom, kde sa oheň stretáva s ľadom, vám odhalí nespútanú krásnu ďalekého severu. Sopečný ostrov, ktorý vyrástol na Stredoatlantickom chrbáte, je skutočnou európskou exotikou a ťažko sa dá porovnať s niečím iným. Tvrdá severská klíma zapadá do atmosféry ostrova, ktorý akoby ani nebol z našej planéty. Hory hrajú farbami dúhy, rozľahlé lávové polia sú porastené zeleným machom, gejzíry a horúce pramene ukazujú silu ukrytú v útrobách zeme. Pláže sú tu čierne, na každom kroku drieme sopka, ľadovce napájajú rieky a vytvárajú tak tie najkrajšie vodopády, aké ste kedy videli. Naše kroky budú strážiť neviditeľní ľudia v podobe elfov a neposlušných trollov. Relax v Modrej lagúne na záver zájazdu vás jednoducho nadchne.

EGYPT - MAXIMÁLNE POZNANIE

Chceme Vás prekvapiť! Ponorte sa do najstaršej minulosti a zažite Egypt cez najaktuálnejšie zážitky. BUBO bolo pri pyramídach prvé a aj dnes ponúkame originálny program prepracovaný do detailov. Sme tradične inovatívni a individualizujeme vašu dovolenku, ktorú vám ušijeme presne na mieru. Zájazd krajinou faraónov realizujeme pod patronátom egyptológov, archeológov a riaditeľa BUBO Ľuboša Fellnera. Maximalistická trasa smeruje pozdĺž najdlhšej rieky sveta od najsevernejšieho po najjužnejší bod krajiny. Našim cieľom je dodať vám viac poznania, viac zážitkov a zrealizovať jednoznačne najlepší Egypt pre vaše spomienky.

SRÍ LANKA - RAJSKÁ ZÁHRADA

Dovolenka v tropickom raji. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými ľuďmi. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel). Všade otely s bazénom, pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu a parádny oddych na pláži.

USA - ZÁPAD
Aj USA s očkovaním rýchlo napredujú a na jeseň budú otvorené aj cestovateľom z Európy. Žiadnu inú časť našej planéty nepoznáme tak podvedome ako západ USA. Všetko však treba vidieť naživo. Oblasti divokého západu, ktoré preslávili westerny, moderné mestá, o ktorých každý deň počúvame v správach, miesta, ktoré poznáme z filmov, to je USA západ. Predovšetkým sú to však nekonečné úseky nádhernou krajinou, kde sa cítite ako v románoch Kerouaca a máte čas premýšľať, prečo práve v tomto dosť tvrdom regióne naša civilizácia robí obrovské pokroky.

MEXIKO - VEĽKÝ OKRUH

Mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Mexiko je podmanivá krajina, ktorá vás vyzýva na objavovanie. Chichen Itzá (jeden zo 7 divov sveta), kúpanie sa na piesočnatej pláži aj v cenotes, ostrov Isla Mujeres ale aj šnorchlovanie k podmorskému múzeu Musa, šantenie vo vodných parkoch a nákupy v Cancúne. Veľký okruh veľkou krajinou.

A pre pripomenutie. Ešte vždy hráme o zájazd do Ománu

10 otázok vás dostane do Ománu s BUBO. V každom blogu na stránke BUBO nájdete kód, ktorý ľahko spoznáte podľa náhodnej kombinácie 6 písmen.

Po aktivácii kódu získate vstupenku do online-kvízu. Dostanete 10 otázok a ich správne zodpovedanie vás dostane do žrebovania o zájazd do Ománu a ďalšie ceny od BUBO. Súťaž trvá celú jar. Žrebuje sa 21. júna. Zapojiť sa môžete aj viackrát. Začnite už dnes!

Pripravte sa na cestu. A keď sa táto čudesná doba skončí, môžete vyraziť. Svet neprestal byť tým najkrajším miestom na život. Vidíme sa tam.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


9 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


11 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu