SME
Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Konečne sa môžete pustiť do rekonštrukcie kúpeľne

Protipandemické opatrenia sa uvoľnili a vy sa skôr ako na terase s priateľmi vidíte pri dlho odkladanej rekonštrukcii kúpeľne?

Susedia už nebudú celé dni kváskovať doma a vy si konečne môžete dovoliť robiť hluk, obíjať kachličky a vyčariť z vašej kúpeľne moderný a funkčný priestor na dlhé roky? Teraz je ten správny čas. Navyše, s kvalitnými produktmi ponúkajúcimi systémové riešenia, to bude pomerne jednoduchá záležitosť. Či už sa chystáte kompletne zrekonštruovať kúpeľňu alebo len opraviť vyduté obklady, máme riešenie. Poďte do toho s nami.

Kúpeľňa je miesto v domácnosti, ktoré je neodškriepiteľne vystavované najväčšiemu vplyvu vody a vlhkosti. Práve preto by ste sa jej realizácii mali je venovať skutočne poctivo a detailne. Ušetrí vám to potenciálne starosti s priesakmi vody, vytápaním susedov či vznikom neestetických škvŕn. Nič z toho sa vás totiž nebude týkať. Pri prerábke stavte na kompletné systémové riešenia a kombináciu preverených produktov spoločnosti MAPEI, ktoré nájdete v sieti stavebnín Woodcote po celom Slovensku či v obchodnej sieti BEK Profi Centrum.

Základom je hydroizolácia
Čarovné slovíčko, ktoré je opakujúcou sa mantrou pri reforme akejkoľvek kúpeľne, je hydroizolácia. Nejde o žiaden marketingový ťah či pokus vytiahnuť z vás peniaze. Bez nej to totiž dlhodobo fungovať nebude. Poctivá hydroizolácia v dvoch vrstvách je poistkou dlhej a bezproblémovej životnosti vašej kúpeľne. Vďaka nej sa vyhnete všetkým neduhom mokrých priestorov od odlupovania obkladov, vytápania susedov či fľakom po zatečení. Zďaleka však nejde len o chybičku krásy. Nezriedka môžu tieto nedostatky viesť aj k zdravotným komplikáciám. Moderné hydroizolačné stierky zabraňujú aj prenikaniu vody a vlhkosti do nosných a doplnkových konštrukcií. Myslite preto na ňu.


Mapei – kvalita prichádza z Talianska
Talianska spoločnosť MAPEI, založená v roku 1937, je v súčasnosti jedným zo svetových lídrov v produkcii produktov stavebnej chémie pre stavebnícky priemysel. Na Slovensku má dvadsaťročnú tradíciu a z lokálnej pobočky sa za ten čas vypracovala na rešpektovaného lídra na trhu. Práve MAPEI vyvinula systém výrobkov určených do vlhkých priestorov, s ktorými zrealizujete dokonalé povrchové úpravy v kúpeľni už za pár dní. Všetky sa totiž jednoducho pripravujú aj aplikujú. S touto kombináciou osvedčených produktov od MAPEI bude vaša kúpeľňa takmer nezničiteľná.
V súčasnosti, keď sa kladie zvýšený dôraz na ekológiu, je dôležitá informácia o hodnotách, ktoré MAPEI uplatňuje smerom o ochrane životného prostredia. Spoločnosť totiž podporuje vývoj a presadzovanie materiálov s nízkou emisiou prchavých organických látok, zabraňujúcich tvorbe plesní, s nízkou prašnosťou počas ich miešania a skladovania a ochrane zdravia pracovníkov.

Nakúpite vo Woodcote
Výrobky Mapei spoľahlivo nájdete tak v stavebninách Woodcote, ktoré majú svoje pobočky po celom Slovensku i v susednej Českej republike, ako aj v obchodnej sieti BEK Profi Centrum. Vo Woodcote kúpite väčšinu prvotriednych stavebných materiálov s dlhou životnosťou za férové ceny. Uľahčia vám prácu, ušetria náklady a ich výroba aj použitie rešpektujú vplyv na životné prostredie. Zaujímavosťou je pravidelný audit spoločnosti Deloitte - člena veľkej audítorskej štvorky – ktorým Woodcote úspešne prechádza.
BEK Profi Centrum sa špecializuje na predaj a odborné technické poradenstvo v oblasti stavebných materiálov suchej vnútornej výstavby a zatepľovania budov. V predaji sadrokartónových systémov, či tepelných izolácií je jedným z lídrov slovenského obchodného trhu v tejto oblasti. Nájdete ho v každom regióne, čo vám zabezpečí flexibilný a logisticky kvalitný servis.
Cennou pridanou hodnotou sú špičkoví odborníci, ktorí vám poskytnú kvalifikované poradenstvo.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Planned changes and modernisation of companies in the context of the private law recodification


4 h

Na slobodnej ceste k novému vozidlu sa viete vyhnúť mnohým obmedzeniam.


4 h

Podľa prieskumov si sporí až 80 % Slovákov. Žiaľ, väčšina nie celkom výnosne.


4 h