SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Ľudia vymieňajú autá za elektrobicykle. Záujem v Trenčíne rastie

Vybudovaná cyklotrasa v Trenčíne často praská vo švíkoch a cyklistov vidíme čoraz viac aj na cestách.

Spôsobila to, že ľudia zvyšujú svoj záujem o klasické bicykle, ale aj o ich elektro verzie. Mladí i starší objavili pôžitok z jazdy aj keď majú problémy s pohybom. Trh však hlási ich výpadok, ten však neplatí v každej firme. Vieme, prečo mnohí ľudia siahajú po elektrobicykloch, aj kde ich aktuálne v Trenčíne môžete zohnať.

Značka Origos je na Slovenskom trhu od roku 2018. Donedávna fungovala len formou internetového obchodu, majitelia teraz otvorili svoju prvú kamennú predajňu v Trenčíne na Kasárenskej ulici. „Origos sa venuje mobilite od útleho detstva až po dospelých a seniorov. Chceme všetkým umožniť, aby sa mohli hýbať, najlepšie spoločne ako rodina, aby mali z toho radosť. To odzrkadľujú aj naše produkty. Najväčší podiel na tom má jednoznačne konateľ Marián Lisík, pretože jeho vizionársky cit pre výber moderného a hlavne správneho produktu je fascinujúci. “ vysvetlil filozofiu spoločnosti Lukáš Losonszký, ktorý je v spoločnosti od úplného začiatku.

Zamestnanci Origos sú sami športovci a produkty, ktoré vo svojej novej predajni ponúkajú, odskúšali aj na vlastnej koži. „Keď do predaja zaradíme nejaký produkt, tak ho najprv vyskúšame na sebe, alebo na našich rodinných príslušníkoch. Až keď si sami overíme, že ten produkt sa nám páči, že je použiteľný, bezpečný, tak až vtedy ho zaradíme do predaja,“ prezradil Losonszký.

Podobný priateľský prístup sa zamestnanci snažia ponúknuť aj zákazníkom, ktorý prídu do kamennej predajne osobne. „Na tom staviame aj našu predajňu, všetky produkty, ktoré ponúkame máme otestované. Snažíme sa k ľuďom mať rodinný prístup, chceme aby zákazníci od nás odchádzali reálne spokojní,“ povedala Petra Poorová, social media špecialistka Origos. S týmto tvrdením súhlasí aj Losonszký. „Chceme, aby sa u nás zákazník cítil dobre, nielen vďaka príjemnému prostrediu, ale aj vďaka prístupu našich zamestnancov,“ doplnil.

Elektrobicykle otvárajú možnosti všetkým

Losonszký si myslí, že v súčasnosti môžeme badať zvýšený záujem o cyklo-športy. „Bývame kúsok od cyklotrasy, tak ten pohyb ľudí, cyklistov, kolobežkárov tam za tie roky vzrástol neskutočne. Myslím si, že záujem o cyklistiku vo svete rastie, preto sa aj stále zvyšuje záujem o naše produkty,“ povedal. Podľa jeho slov je cyklistika nenáročná aktivita a zúčastniť sa jej môže každý jeden človek.

„Predávame aj produkty, ktoré súvisia s elektromobilitou, lebo otvárajú brány aj jednotlivcom, ktorý majú problém s pohybovým ústrojenstvom, ako sú napríklad kolená alebo bedrá,“ povedal. Elektrobicykle sú však vhodné pre všetkých ľudí, bez rozdielu veku.

„Jeden náš skvelý zákazník predal auto a do práce chodí na práve takomto skladacom e-bicykli. Je to pre neho jednoduchšie a neplatí toľko parkovného. Je to dobré aj pre ľudí, ktorí sa potrebujú rýchlo presunúť a nechcú sa spotiť, alebo nechcú stáť v zápchach“ doplnil Losonszký.

Predajňa plánuje v budúcnosti rozšíriť svoju ponuku aj o iné športy a aktivity, ktoré nesúvisia s cyklistikou. „Postupom času by sme chceli rozšíriť našu ponuku aj o zimné a vodné športy alebo horské aktivity. V našom tíme sa sami snažíme športovať, náš konateľ hrával vodné pólo, hráme futbal, robíme wakeboard, snowboard, ski-alp, takže sme všestranní športovci a snažíme sa, aby to bolo cítiť aj v našej predajni,“ uzavrel Losonszký.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h
SkryťZatvoriť reklamu