SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Služba Druhý medicínsky názor môže pomôcť

Život vie byť ťažký. Našťastie je však dnes overenie diagnózy v zahraničných klinikách dostupné aj u nás.

To, čo bolo kedysi len vzdialeným snom, je dnes v poisťovni Kooperativa realitou. Bežný človek už nemusí mať „konexie“ alebo byť milionárom, aby sa dostal k overeniu svojej vážnej diagnózy u top špecialistov v zahraničných klinikách. Služba Druhý medicínsky názor je štandardnou súčasťou viacerých produktov životného poistenia. Znamená to, že v rámci životného poistenia získate nielen možnosť zvoliť si špecifické poistné krytie mixom jednotlivých rizík, ktoré považujete za dôležité pre vašu ochranu (napríklad pripoistenie onkologických chorôb), ale získate aj možnosť overenia správnosti vážnej diagnózy a stanovenej liečby, v prípade, ak by ste ochoreli.

Ak by ste túto pomoc potrebovali, neváhajte. Nejde vôbec o zložitý postup. Ak máte životné poistenie od poisťovne Kooperativa, ktoré obsahuje aj túto možnosť, stačí zavolať na infolinku, kde vás skúsení operátori prevedú celým procesom. Oslovia špecialistov vo vami vybranom zahraničnom zdravotníckom zariadení. Tí sa špecializujú na diagnostiku a liečbu vážnej diagnózy, ktorá je predmetom vášho záujmu o overenie, zanalyzujú celý proces diagnostiky a navrhnutej liečby na základe vašej aktuálnej zdravotnej dokumentácie. Na základe svojich skúseností posúdia, či je možné urobiť pre diagnostiku a liečbu ešte niečo viac. Celý proces trvá maximálne 10 dní a potom vám kuriér prinesie ich komplexnú správu preloženú do slovenského jazyka spolu s USB nosičom, kde budete mať tieto informácie zaznamenané aj v elektronickej podobe.

Ak by ste náhodou pochybovali o efektívnosti služby, štatistiky potvrdzujú jej účinnosť. Podľa prieskumu MediGuide International vedie približne 90% posudzovaných prípadov k návrhu na úpravu alebo doplnenie postupov liečby alebo upresneniu diagnózy.

Pozrite si video, v ktorom je celý proces jasne vysvetlený akliknite sem pre viac informácií.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 13 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu