SME
Štvrtok, 17. jún, 2021 | Meniny má AdolfKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nepodceňujte bezpečnosť komínov

Krby sú úžasná vec. Ohrievajú naše domovy a ich tlmené svetlo vytvára neopakovateľnú atmosféru.

rodinný dom v Komárnerodinný dom v Komárne (Zdroj: Leier Baustoffe SK)

Treba sa však mať na pozore a nepodceňovať výber správneho a bezpečného komínového systému. Taktiež je dôležité nezanedbať následné revízne kontroly. V opačnom prípade sa veľmi ľahko môže stať nešťastie.Vytvorená para zo spalín , ktorá prúdi do komína skondenzuje a často sa mení až na agresívnu kyselinu. Práve to spôsobilo požiar aj na streche rodiny Polákových. Sadze, ktoré sa vznietili v krbovom komíne, pripravili o strechu nad hlavou manželský pár učiteľov s dvoma dcérami. Našťastie, vďaka otvorenej výzve na sociálnych sieťach, ktorú zverejnila jedna z dcér, sa mnoho ľudí z okolia zmobilizovalo a rodine pomohlo. Aj my sme chceli prispieť, a preto sme sa rozhodli darovať im náš Leier komín . Vďaka dobrým ľuďom prebehli vypratávacie práce veľmi rýchlo a my sme im tak mohli priviesť komín domov podľa plánu. Komínové systémy, ktoré vyrábame sú bezpečné a predchádzajú vzniku podobných situácií, Polákovci sa tak naň môžu spoľahnúť. Držíme rodine palce, aby sa čím skôr mohla vrátiť späť do bežného života. Veríme, že im komín bude dobre slúžiť a že sa, aj vďaka nám, budú tešiť z príjemného tepla domova.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leierprodukty.sk

leier@leier.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Štart Driveramy prichádza vo chvíli, kedy predaje ojazdených vozidiel lámu rekordy.


4 h

Čo je správne jesť pred tréningom a čo jesť po cvičení? Poradíme vám, prečo by ste mali siahnuť po 100 % smoothie a šťavách.


5 h

Malým zázrakom by sa na Slovensku dala nazvať už samotná novopostavená škola v Banskej Štiavnici. Táto má však oveľa viac divov.


9 h