SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Dvojmiliónty zákazník NaturaMed vyhral doživotnú zásobu

Dvojmiliónty zákazník NaturaMed vyhral doživotnú zásobu pre celú rodinu! (Nechcete tiež?)

(Zdroj: Naturamed Pharmaceuticals)

Patríte medzi tých, ktorí sa iba prizerajú šťastiu ostatných a pomaly prestávajú veriť na to svoje vlastné? Potom vás potešíme pekným príbehom, v ktorom si uvedomíte, že už nabudúce môže byť rad práve na vás. Nie je to príbeh o tom ako sa šťastie unaví. Toto sa môže naozaj stať aj vám.

"Práve som sedela s deťmi doma pri domácich úlohách a bola som na pokraji síl, keď sa mi na telefóne ukázalo neznáme číslo. Zodvihla som a tam sa mi ozvala pani z call centra spoločnosti NaturaMed, v ktorej som si prednedávnom objednala omega-3 pre svoje deti. Pani mi oznámila, že moje zákaznícke číslo bolo dvojmiliónte v poradí a že tým pádom vyhrávam doživotnú zásobu všetkých produktov spoločnosti NaturaMed – pre celú našu rodinu!" popisuje svoje prekvapenie a nadšenie pani Alena z Teplíc.

"Úprimne, v prvých sekundách som tomu veľmi neverila, pretože som naposledy vyhrala plyšového medveďa v tombole na maturitnom plese a to bolo pred 20 rokmi. V poslednej dobe nie som veľmi zvyknutá na dobré správy ako väčšina z nás." Tak dokresľuje svoj príbeh pani Alena.

Riaditeľ NaturaMed Martin Kozelský vysvetľuje zámer spoločnosti: "Sme na trhu 15 rokov, darí sa nám, sme líder v omega-3 na českom a slovenskom trhu a je úžasné, že máme už 2 milióny zákazníkov! Je to obrovský míľnik. Práve pri tejto príležitosti mi napadlo, že by sa z nášho úspechu mohol radovať aj niekto iný. Rozhodli sme sa, že dvojmiliónty zákazník je skvelá príležitosť ako niekomu urobiť šťastie. Ale mysleli sme aj na všetkých ostatných, preto máme pre všetkých 50% zľavy na vybrané produkty."

Čo presne dvojmiliónty zákazník od NaturaMed získal?

"Dvojmiliónty zákazník, konkrétne pani Alena z Teplíc, si po celý svoj život môže ľubovoľne vyberať akýkoľvek z našich prírodných produktov z Nórska. V súčasnej dobe má na výber celkom z 12 produktov, pričom tento rok uvedieme na trh ďalších 5 skvelých produktov a už teraz vieme, že sa naši zákazníci majú na čo tešiť. Čo sa ale týka pani Aleny, svoj výber v počte produktov má naozaj neobmedzený. Môže tak čerpať pre svoju rodinu čokoľvek a kedykoľvek."

Teraz bude pauza do trojmiliónteho zákazníka?

"Vôbec nie, naopak! Vďaka pozornosti a ohlasu verejnosti, ktorú náš zámer oslovil, sme se rozhodli, že nebudeme šetriť a odmeníme každého stotisíceho zákazníka! Dá se predpokladať, že už za necelý mesiac sa z rovnakej výhry môže tešiť niekto ďalší," dodáva riaditeľ spoločnosti Martin Kozelský.

Chcete nabudúce vyhrať vy?

Chcete aj vy patriť medzi tých, ktorí si budú môcť počas celého svojho života vyberať zadarmo nórske prírodné produkty spoločnosti NaturaMed? Stačí si na stránke https://www.naturamed.sk/ vybrať svoj produkt, ktorý by ste chceli užívať a na ktorý získate vyššie uvedenú jubilejnú zľavu 50 %! K tomu sa môže stať, že sa zákazníkom s poradovým číslom 2 100 000. stanete práve vy. Veľa šťastia!

A keď nevyhrajte, zľavu 50 % máte aj tak zaručenú. Tak neotáľajte…

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  2. Tatra banka uvádza nový produkt Digitálna hypotéka
  3. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček
  4. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  5. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji
  6. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  7. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  8. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  1. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  2. Tatra banka uvádza nový produkt Digitálna hypotéka
  3. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji
  4. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  5. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  6. Najlepšie zdroje železa: čo jesť pri jeho nedostatku
  7. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  8. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 12 907
  2. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 9 383
  3. Pokoj, výhľady a dobrá kuchyňa? Vyberáme desať hotelov na Ischii 4 952
  4. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 % 2 645
  5. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu 2 208
  6. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia 2 050
  7. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček 2 019
  8. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu 1 854
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Viete že vitamín Cg* je stabilnejší a šetrnejší k pokožke než bežný vitamín C?


INZERCIA 7 h

Hypotéku môžete žiadať už aj digitálne. Ušetríte čas aj peniaze


INZERCIA 7 h

Viete, kde sa liahnu čajky, ktoré vidíte na prechádzke či cyklotúre pri Dunaji?


INZERCIA 7 h

Aj vy môžete rozhodnúť, ktoré deti získajú ovocie a zeleninu od Kauflandu.


INZERCIA 14. máj
SkryťZatvoriť reklamu