SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou

Zaspávanie a vstávanie v rovnakom čase a 8 hodinový spánok zabezpečujú správnu regeneráciu. Dôležité je aj to, na čom človek spí.

Pravidelný spánkový režim je dôležitý pre správny regeneračný oddych. Smerodajné pri tom je zaspávanie a vstávanie v približne tom istom čase a aj dĺžka spánku počas takmer rovnakého počtu hodín. Dôležité však je aj to, na čom človek spí.

Človek by mal spať 7 až 9 hodín denne, aby dokázal s energiou a dostatočnou tvorivosťou plniť denné úlohy, či už v zamestnaní alebo doma. Počas spánku rastú svaly a zvyšuje sa telesná kondícia. Spánok na vhodnom matraci dokáže zabezpečiť ideálnu polohu žalúdka tak, aby naňho netlačili ostatné orgány, čo podporuje ideálnu tvorbu enzýmov. Výsledkom je dobré trávenie, čo do veľkej miery súvisí aj s podporou imunity.

Preto je dôležité pre dostatočný regeneračný spánok zvoliť si ten správny matrac. Veľkú obľubu si získali ortopedické matrace Dormisan. Kvôli svojim vynikajúcim ortopedickým vlastnostiam, vysokým nárokom na spracovanie, rýchlemu dodávateľskému servisu do 24 hodín a v neposlednom rade aj kvôli atraktívnemu talianskemu dizajnu.

Materiál aj pre astmatikov a alergikov

Základom ortopedických matracov Dormisan je materiál SONNOCELL ® . Zabezpečuje ideálnu podporu tela podľa jeho hmotnosti aj výšky, a aby podoprel a uvoľnil chrbticu a zabezpečil jej prirodzenú polohu. Týmto sa vytvoria podmienky pre správne fungovanie krvného obehu, nervového systému a ostatných orgánov. SONNOCELL ® zaručuje vynikajúce prevzdušnenie matraca spolu s dokonalou tepelnou a vlhkostnou reguláciou.

Hygienické zloženie tohto materiálu ocenia predovšetkým alergici, astmatici a tí, ktorí trpia artritídou. Matrace sú mimoriadne odolné a nepreležia sa ani pri dlhodobom zaťažení.

Pod značkou Dormisan nájdete kompletný spací systém so širokou škálou produktov, počnúc ortopedickými matracmi, vankúšmi, prikrývkami a chráničmi matracov končiac.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 21 h

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu