SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?

Nevychádza vám dovolenkové počasie? Nevadí. V BELLEVUE**** sa budete mať kráľovsky.

Predpokladom pre dokonalú dovolenku nie je len dobrá zostava, lokalita, ale aj dobré počasie. Čo robiť v prípade, že počasie nepraje a aj tých najväčších optimistov prejde dovolenková eufória?
Naplánujte si výlet do Vysokých Tatier a vychutnajte si dokonalý relax v srdci najmenších veľhôr sveta v krásnom interiéri BELLEVUE****.

Dokonalé pohodlie nájdete v moderných dvojlôžkových izbách a apartmánoch Junior a Grand s úchvatnými výhľadmi na tatranské štíty. O vzdušnosť a priestrannosť v izbách nie je núdza. Či už plánujete navštíviť Tatry s polovičkou, celou rodinou alebo plánujete pracovnú cestu, čaká vás nezameniteľné pohodlie priamo pod Slavkovským štítom. Elegantné a moderné izby navyše ponúkajú možnosť prísteliek, samozrejmosťou sú hygienické potreby priamo na izbe, taktiež župan a papuče. Nechýbajú ani minibar, trezor, TV a wifi pripojenie. O váš komfort je naplno postarané.

Kvalitu celého dňa vám výrazne zlepší ranné cvičenie či workout v moderne vybavenom fitness centre, v ktorom nájdete posilňovacie stroje na všetky svalové partie. Nie, nemusíte po prebudení zabehnúť hneď desať kilometrov alebo sa hodinu venovať posilňovaniu. Hlavne nie v prípade, ak ste si prišli oddýchnuť a nemáte vo zvyku pravidelne cvičiť vo väčšej miere. Avšak i kratšia a ľahšia rozcvička dokáže s naším telom a mysľou hotové zázraky. Skupiny poteší aj vlastná priestranná hotelová telocvičňa, v ktorej si môžete zahrať rôzne druhy loptových hier. Zdravé súperenie a množstvo zábavy si užijete aj pri bowlingu a biliarde.

Zahrajte si zápas v squashi na novom profesionálnom dvorci zn. SAXON. Squash je dynamický šport a je jednou z fyzicky náročnejších hier. Na hotelovej recepcii si môžete požičať aj vybavenie na squash – rakety a loptičky rôznych obtiažností.

Ak túžite po oddychu a božskom pokoji, doprajte si ničím nerušený wellness či rôzne relaxačné procedúry. Začnite deň dobrým rozhodnutím a zaplávajte si v jednom z najväčších bazénov v Tatrách. Užite si príval povzbudenia, energie a dobrej nálady. Telo aj myseľ zrelaxujete v saunách od výmyslu sveta. V BELLEVUE**** nájdete najväčšiu fínsku saunu v Tatrách, v ktorej sa môžete kochať výhľadom na Popradskú kotlinu, hrejivú soľnú saunu, ale aj parnú či bylinkovú saunu. Kto si rád poleňoší, ten bude pobyt v BELLEVUE*** milovať!

V hoteli si prídu na svoje aj gurmáni – v našej reštaurácii Savarin sa podávajú špeciality, ale aj tradičné slovenské jedlá. V reštaurácii si vychutnáte vynikajúce a bohaté bufetové raňajky a večere, ale aj à la carte obedy a na lahodnom dezerte vlastnej cukrárenskej výroby si pomaškrtíte v Lobby bare. V hotelovom bare Lucullus si užijete miešané drinky, nápoje aj dobrú zábavu.

Využite výhodné pobytové balíky, užite si v Tatrách bezstarostné leto s deťmi alebo oslávte svoje výročie v rámci nášho romantického pobytového balíka. O váš pohodový pobyt, dokonalý relax a nezabudnuteľné zážitky sa postará skúsený a ústretový personál, ktorý zabezpečí prvotriedne služby.

Doprajte si zaslúžený oddych a presvedčte sa, aké jednoduché je zabudnúť na starosti v BELLEVUE****.

Viac informácií nájdete na stránke hotela.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu