SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania

To, po čom Bytčania a ľudia z blízkeho okolia tak dlho volali, sa už čoskoro stane skutočnosťou.

V lokalite Thurzove sady v Bytči vyrastú moderné bytové domy, ktoré dostali sympatický názov Jablone. O ich výstavbu sa postará skúsený developer, ktorý do Bytče prináša architektonickú a urbanistickú kvalitu porovnateľnú s krajskými mestami či hlavným mestom. Benefity projektu hovoria samy za seba, napokon posúďte sami.

Thurzove sady

Lokalita Thurzove sady sa u Bytčanov teší veľkej obľube. Známa je najmä ovocnými stromami vrátane jabloní, podľa ktorých je projekt pomenovaný. Jablone teda vyrastú priamo tu – v novej modernej štvrti, ktorá robí z Bytče ešte atraktívnejšie miesto pre život. Premyslené architektonické riešenia, moderné bytové domy, kompletná občianska vybavenosť, ako aj dopravná a technická infraštruktúra sú zárukou komfortného života, po akom ste vždy túžili. Nová štvrť je zároveň jedným z predpokladov ďalšieho rozvoja mesta. Garanciou, že Bytči nehrozí vyľudňovanie a Bytčania sa nemusia za lepším bývaním sťahovať do iných miest.

Všade blízko

Stačí prvý pohľad na mapu a hneď vám je jasné, že z Jabloní to budete mať všade blízko. Blízko do historického centra so známym Bytčianskym zámkom (2 min.), kam sa dostanete aj pešo po novovybudovaných peších chodníkoch. Blízko do prírody, ktorú máte všade navôkol. A takisto blízko na diaľnicu, ktorou sa za krátky čas dostanete do Žiliny (10 min.), Považskej Bystrice (10 min.), Púchova (20 min.), Kysuckého Nového Mesta (18 min.) a ďalších miest v okolí – či už pôjdete za prácou, nákupmi, kultúrou, alebo len tak na výlet. Vďaka vynikajúcej polohe a perfektnému dopravnému napojeniu sú Jablone ideálnym miestom na bývanie nielen pre Bytčanov, ale aj obyvateľov blízkych miest a obcí, ktorí uvažujú o tom, že by sa sem presťahovali. Výhod je však oveľa viac.

Obklopení zeleňou

Ak máte radi prírodu, Jablone si vyslovene zamilujete. Budete tu obklopení zeleňou a nádhernými lesmi. Priamo z vášho nového bytu sa môžete pokochať výhľadmi na blízke Javorníky či Strážovské vrchy, neďaleko od vás budete mať Súľovské skaly. Okolitá príroda priam vyzýva na rekreačnú turistiku, cykloturistiku po úplne nových cyklotrasách, rodinné pikniky či hubárčenie. Navyše, len pár krokov od domu tečie najdlhšia slovenská rieka Váh, Hričovský kanál a bližšie k centru aj menšia riečka Petrovička. Miesta pri vode sú ako stvorené na každodenné príjemné prechádzky, osvieženie počas horúceho leta a v neposlednom rade i na rybárčenie.

Relax pri dome

K bytom na prízemí navyše získate aj zelené predzáhradky s veľkorysou výmerou od 38 do 84 m2. Ideálny priestor na vysadenie kvetov, pestovanie byliniek, ovocia či zeleniny, ale najmä na zaslúžený oddych, grilovačky s priateľmi či príjemné posedenia so susedmi. Ďalšie možnosti na relax ponúknu vnútrobloky Jabloní, takisto plné zelene. Nebude chýbať ani workoutové ihrisko pre milovníkov športu a aktívneho životného štýlu. A aby toho nebolo málo, kúsok od domu na vás čaká korčuliarska dráha, takže na svoje si prídu aj korčuliari. Toľko vymožeností na jednom mieste by ste inde hľadali len márne.

Pridaná hodnota

Autori projektu sa pri jeho koncipovaní držali kréda, že neprojektujú iba bytové domy, ale tvoria nový domov. Znamená to, že v Jabloniach spolu s bytom získate oveľa viac. V prvom rade zdravé a bezpečné prostredie pre život celej vašej rodiny. Spolu s bytom si tiež „kupujete“ vzácny pokoj, ktorý pôsobí ako balzam, najmä keď potrebujete vypnúť po náročnej práci. A v neposlednom rade vás Jablone obohatia o množstvo voľnočasových aktivít – či už ide o šport, relax, alebo vaše hobby a koníčky. To všetko tvorí pridanú hodnotu vášho nového bývania. Hodnotu, ktorá sa nedá len tak vyčísliť peniazmi.

Renomovaný developer

O realizáciu projektu Jablone sa postará spoločnosť HANT. Táto renomovaná firma vznikla už v roku 2003 v Považskej Bystrici a veľmi rýchlo sa etablovala na slovenskom stavebnom trhu. Na svojom konte má celý rad úspešných bytových projektov vrátane bytových domov v Bratislave, Bytči, Skalici, Považskej Bystrici, Holíči, Malackách, Handlovej či Vranove nad Topľou. Svoju pôsobnosť rozširuje o ďalšie developerské projekty, ktoré vynikajú vysokou kvalitou, modernou architektúrou, atraktívnym dizajnom a predovšetkým praktickosťou. Veľkým plusom je tiež skutočnosť, že firma veľmi dobre pozná považský región a jeho potreby.

Už čoskoro v predaji

Veľmi dobrou správou je, že byty v Jabloniach sa už onedlho dostanú do predaja. Vybrať si budete môcť jedno-, dvoj-, troj- a štvorizbové byty s rôznymi praktickými dispozíciami, priestranným balkónom alebo predzáhradkou na prízemí. Všetky sa môžu pochváliť vysokokvalitným vybavením interiéru a väčšina z nich bude prispôsobená potrebám mladých rodín s deťmi. Myslelo sa aj na bezpečnosť. Vchod bytovky bude chránený kamerovým systémom, byty na prízemí budú mať elektronický zabezpečovací systém a na prízemí nebudú chýbať ani bezpečnostné sklá. Potešia tiež nebytové priestory – pivničné kobky ku každému bytu, praktická spoločná miestnosť na odkladanie kočíkov a bicyklov či centrálna kotolňa, ktorá výrazne zníži náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody. Chystajú sa aj ďalšie vymoženosti, ako napríklad lokálna rekuperácia v hlavnej časti bytov, odhlučnená výťahová šachta, audiovrátnik a mnohé ďalšie. Samozrejmosťou bude bezproblémové parkovanie.

Ak vás Jablone zaujali, určite navštívte ich web a dajte čo najskôr vedieť, o aké byty by ste mali predbežne záujem. Prvá ponuka bytov bude limitovaná a neverejná. Prednostne ju dostanú iba tí záujemcovia, ktorí poskytnú nezáväzne svoj kontakt. Nedajte sa preto nikým predbehnúť a zapustite svoje korene v Bytči rovnako ako Jablone.

Viac na www.jablone.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu