SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete

V niektorých situáciách sa človek bez menšej či väčšej pôžičky (úveru) nezaobíde.

Môže nás doslova zachrániť, keď sa nám už nadobro pokazilo auto, alebo musíme vymeniť domáce spotrebiče. Pomôže tiež na ceste za splnením našich snov - či už je to rekonštrukcia bývania, alebo rodinná dovolenka pri mori. V prípade refinancovania menej výhodnej pôžičky z minulosti dokonca vďaka nej môžete ušetriť nemalé peniaze. V každom prípade sa však oplatí sledovať podmienky, za ktorých ju uzatvárame. Ako nájsť tú pravú?

Na čo sa zamerať?

Na bankovom trhu sú úrokové sadzby na spotrebiteľské úvery aktuálne veľmi vysoké, pôžička preto môže vyjsť pomerne draho. Práve výška úrokov je pri rozhodovaní jedným z najdôležitejších kritérií, nie však jediným. Niektoré banky si totiž účtujú aj poplatok za poskytnutie pôžičky, ktorý sa môže pohybovať od niekoľkých desiatok až po vyše sto eur. Tiež si treba dať pozor na ďalšie poplatky a náklady, ktoré sa môžu so spotrebiteľským úverom viazať – napríklad za predčasné splatenie, alebo za zmeny v zmluve. Určite si preštudujte všetky podmienky vopred, aby ste vedeli, s čím počítať.

Hľadajte výhodné ponuky

V rovnakom čase sa ponuky jednotlivých bánk môžu výrazne líšiť. Oplatí sa sledovať napríklad rôzne akcie, vďaka ktorým môžete ušetriť. Pýtajte sa tiež na program odmeňovania pri riadnom splácaní. Potešiť môže aj bezplatné uzatvorenie či upravenie zmluvy, rýchle schválenie a, samozrejme, možnosť využiť pôžičku doslova na čokoľvek. Popri týchto veciach sa však zamerajte aj na komunikáciu so zamestnancami banky. Vedia vám všetko zrozumiteľne a ľudsky vysvetliť? Máte pocit, že vám dávajú naozaj všetky potrebné informácie vrátane cien za jednotlivé úkony? Hľadajte jasný a zrozumiteľný prístup tak pri rozhovore na pobočke, ako aj v samotných zmluvách.

Parádna pôžička poteší vašu peňaženku

Na poli bezúčelových spotrebiteľských úverov má momentálne skutočne výhodnú ponuku Raiffeisen banka, v ktorej môžete získať Parádnu pôžičku teraz so zľavou z ročnej úrokovej sadzby až do 50 %. Môžete ju pritom použiť naozaj na čokoľvek – či už na prerábanie bytu, kúpu auta, zaslúženú letnú dovolenku, alebo na refinancovanie svojich už existujúcich úverov. Ak totiž vďaka Parádnej pôžičke vyplatíte staršiu, menej výhodnú pôžičku, môžete výrazne ušetriť.

Výhodou je rýchle a jednoduché vybavenie bez ďalších dodatočných poplatkov. Tých sa nemusíte báť, ani keby ste náhodou potrebovali vašu zmluvu zmeniť, predĺžiť alebo skrátiť dobu splácania či dokonca predčasne pôžičku vyplatiť. V zmluve od Raiffeisen banky totiž nenájdete žiadne drobné písmenká, hviezdičky či prekvapivé poplatky. Práve priamu a ľudskú komunikáciu oceňuje aj množstvo jej klientov. V jej pobočke vždy presne viete, na čom ste a nič vás nepríjemne neprekvapí.

Splácať včas sa oplatí

A navyše za riadne splácanie Raiffeisen banka odmeňuje svojich klientov každoročne sumou až do 338 eur, v závislosti od výšky pôžičky. Táto odmena sa vzťahuje na všetky spotrebné úvery od 2 050 do 30 000 eur. Využiť môžete aj online kalkulačku, na ktorej si vypočítate svoju pôžičku s odmenou aj z pohodlia domova.

VIAC O PARÁDNEJ PÔŽIČKE

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu