SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Letné šperky, s ktorými zažiarite

Slnko, teplo a oddych. Čo ešte žene chýba? No predsa štýlové letné šperky, s ktorými zažiari.

Pravé perly

Perly vznikajú v lastúrach v moriach a riekach. Sú preto nádherným šperkom, ktorý vám prinesie symbolickú kvapku osvieženia do letných dní. Najlepšou voľbou je klasická biela perla, ktorá bude krásne žiariť na opálenej pokožke.

Na bežný deň sa hodia jemné náušnice alebo prívesok s perlou. Na letnú svadbu môžete siahnuť po zdobenejších šperkoch s perlami a zirkónmi alebo po elegantných perlových šnúrach.

Cestovateľské šperky

Milujete cestovanie a spoznávanie nových krajín? Radi spomínate na svoje cesty prezeraním fotografií a suvenírov? Čo tak nosiť drobné pripomienky z ciest stále so sebou v podobe šperku? Exotickú dovolenku vám môže pripomínať napríklad tropické ovocie, palmy alebo zvieratá. Obľúbeným šperkom cestovateľov je aj zemeguľa alebo kompas, ktorý symbolicky ukazuje správnu cestu.

Symboly a farby

S letom sa okrem cestovania spájajú aj rôzne festivaly a koncerty. K nim neodmysliteľne patria symbolické šperky, ktorými môžete vyjadriť svoje myšlienky. Šperk sa tak stáva nositeľom hodnoty a je o to vzácnejší. Najobľúbenejšie symboly sú lapače snov, strom života, pierka a rôzne ochranné symboly.

Ukážte svoje ja pestrými farbami, ktoré sa spájajú s letom. Skombinujte jednoduché letné šaty s výraznejšími vitrážovými náušnicami alebo zvoľte obľúbené náramky z prírodných kameňov.

Zlaté leto

Zlatá farba krásne ukáže na opálenej pokožke. Zlato sa svojej obľube teší pre svoju krásu, ale aj odolnosť. Nebojte sa preto vniesť kúsok luxusu do bežných dní. Jemné zlaté šperky majú priaznivé ceny a môžete ich nosiť každý deň. Ak hľadáte cenovo dostupnejšie alternatívy, poobzerajte sa po pozlátených strieborných a oceľových šperkoch. Tie sú skvelou voľbou aj počas ciest, kedy je lepšie nechať drahšie šperky doma v bezpečí.

Množstvo krásnych letných šperkov nájdete v predajniach a v e-shope SOFIA.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu