SME
Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Juraj Hrčka sa zamiloval

vysoký záhon Durisolvysoký záhon Durisol

V rámci stavebnej sezóny sme spustili kampaň, v ktorej vám prostredníctvom niekoľkých reklamných spotov predstavujeme naše produkty a služby. Ako nadnárodná spoločnosť sa už roky zaoberáme neustálym inovovaním materiálov, ktoré ponúkame a získané financie z predaja následne opäť investujeme do ich vývoja. Práve prostredníctvom kampane chceme dostať do povedomia nielen nás ako spoločnosť, ale tiež predstaviť široký sortiment kvalitných materiálov, ktoré vyrábame.

Vo videách ste preto mohli vidieť aj známe tváre – obľúbených hercov Mariána Labudu a Juraja Hrčku. Veríme, že vás pobavili svojím vtipom a jasne, no s ľahkosťou odprezentovali výhody Leier produktov. Priamo počas natáčania, na základe osobnej skúsenosti, sa jeden z protagonistov zamiloval do nášho vysokého záhonu Durisol, a tak sme sa rozhodli mu ho podarovať. Sme si istí, že sa z neho Juraj Hrčka bude tešiť veľmi dlho, pretože náš záhon má vďaka svojej vysokej odolnosti zaručenú až niekoľko generačnú bezúdržbovú životnosť. Záhradkárčiť sa mu teraz bude oveľa emotívnejšie, pretože mu bude pripomínať časy, kedy okrem „radosti stavať“ zažil aj „radosť pestovať“.

Veríme, že aj vy si ľahko vyberiete z nášho širokého sortimentu. Okrem záhradných produktov totiž ponúkame všetko potrebné pre vašu stavbu – od tehly, betónových výrobkov, cez komíny, až po rôzne dlažby a platne. Celé portfólio Leier nájdete na www.leierprodukty.sk.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leierprodukty.sk

leier@leier.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


3 h

Skúter Medley je praktický, spoľahlivý a bezpečný, ako stvorený na mestské cesty.


10 h

S Prémium bez reklamy máte odomknuté všetky články na SME.sk a bez reklamy.


10 h