SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Bezradný Valábik: Chalani, príďte mi pomôcť, neviem to naložiť!

Svaly má síce ukážkové, no aj tak musel Boris Valábik požiadať o pomoc kamarátov. Ale ani tí mu nedokázali pomôcť.

Boris Valábik nedávno nechtiac poskytol zaujímavý pohľad zákazníkom nitrianskej elektropredajne, keď dlhý čas telefonoval a esemeskoval v jednej polohe. Takto ho zvečnila Naďa z Nitry. „Bolo to zábavné, pretože takto stál dobrých dvadsať minút. Okolo síce chodila predavačka a zjavne sa ho chcela spýtať, či nepotrebuje poradiť, no on ju nevnímal. Vyzeral dosť bezradne,“ opísala nám situáciu.

Vybral som si chladničku a riešil som, ako ju odveziem domov. Jazdím síce veľkým autom, no toto bolo nad naše sily, tak som skúšal kamarátov, ale všetci boli mimo,“ približuje situáciu športový moderátor. „Nechápem, prečo som hneď nešiel za predavačmi, v PLANEO Elektro mi predsa vždy dobre poradia. Aj teraz mi poradili službu dovozu Doprava Premium, takže mi chladničku nielen priviezli, ale aj postavili na miesto, vybalili, zapojili a starú odviezli preč. Tomu hovorím kompletné služby a aj preto je PLANEO Elektro moja obľúbená elektropredajňa,“ dodáva spokojný majiteľ novej chladničky Boris Valábik.

Dopravu nového spotrebiča, ako aj odvoz starého, vieme našim zákazníkom ušiť na mieru,“ hovorí riaditeľ maloobchodu PLANEO Elektro Peter Matuška. „Vyberiete si, či vám stačí doviezť tovar po prvé dvere, alebo ho chcete postaviť tam, kam treba. Služba je dostupná vo všetkých našich 53 predajniach a tovar privezieme kamkoľvek,“ ubezpečuje zástupca najrozšírenejšej siete elektropredajní PLANEO Elektro.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 17 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


17 h
SkryťZatvoriť reklamu