SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Uhádnete, koľko ušetrili zákazníci PLANEO Elektro s ich kartou?

Slováci majú nos na najlepšie ceny a výhodné nákupy. Svedčí o tom aj suma, ktorú za pár mesiacov ušetrili len vďaka modrej karte.

Od októbra minulého roka majú zákazníci najrozšírenejšej siete elektropredajní na Slovensku možnosť nakupovať ešte výhodnejšie.Stačí mať modrú PLANEO kartu, kam sa pri každom nákupe pripisujú percentá z nákupu, ktoré sa menia na eurá, využiteľné pri ďalšom nákupe.Štandardne sa pri každom nákupe na kartu pripíšu 3 percentá z ceny každého zakúpeného tovaru. Priebežne mávame akcie, pri ktorých výška percent niekoľkonásobne stúpne. Naši zákazníci sa o nich dozvedia buď na webe planeo.sk alebo na našom facebooku a instagrame,“ hovorí marketingový riaditeľ PLANEO Elektro Martin Siblík. Taktiež pravidelne zostavujeme ponuku tovaru za extra výhodné ceny, určenú len pre držiteľov PLANEO karty.

PLANEO kartu môže získať každý, kto je starší ako 16 rokov jednoduchou registráciou cez web planeo.sk alebo pri pokladni v ktorejkoľvek z 53 predajní. Modrá kartička vám príde poštou alebo ju dostanete priamo na predajni. Potom stačí už len nakupovať za najlepšie ceny v PLANEO Elektro a zbierať na svoju kartu eurá, za ktoré si opäť kúpite cenovo výhodný tovar. O obľube karty hovorí aj suma, ktorú zákazníci nazbierali na svoje karty za necelých 10 mesiacov existencie tohto produktu. „Slováci vedia, kde dostanú skutočné výhody a preto tam nakupujú radi. Naši zákazníci doteraz na svojich kartách nazbierali bezmála trištvrte milióna eur a celý milión očakávame už o niekoľko týždňov. Aj tieto čísla hovoria o aktívnom využívaní a popularite modrej PLANEO karty,“ dodáva Martin Siblík.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedeli ste, že vypínače a zásuvky môžu aktívne prispievať k väčšej domácej hygiene?


21 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


22 h

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


24. sep
Skryť Zatvoriť reklamu