SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bez obáv si rezervujte priestor pre váš event

Grand Hotel BELLEVUE**** sa nachádza v srdci Tatier, v časti Horný Smokovec.

Okrem nádherného Wellness & Spa, unikátnych izieb, disponuje aj modifikovateľnou kongresovou sálou GRAND BELLEVUE, ktorá v spojení s foyer poskytuje vyše 1 000 m² podlahového priestoru a dokáže usadiť až 1 600 hostí. Sála vie pokryť aj náročné medzinárodné podujatia, výstavy a kontraktačné prezentácie.

Pri nepriaznivej epidemiologickej situácii sú verejné podujatia kapacitne obmedzené a ich realizácia je z toho dôvodu zväčša nejasná. GRAND BELLEVUE vďaka veľkorysým priestorom a možnosti ich variácie dokáže zabezpečiť, aby v prípade prechodu do kritickejších fáz ste vaše podujatie nemuseli rušiť.

Podľa aktuálnych opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, od 16. augusta 2021 bol uvedený nový COVID automat, ktorý udáva všeobecné obmedzenia kapacít s možnosťou troch režimov – kompletne zaočkovaní, OTP (očkovaní/testovaní/po prekonaní COVID) a základ (nezaočkovaní).

V režime „kompletne zaočkovaní“ sú verejné podujatia dostupné bez akýchkoľvek obmedzení, a to až do fázy 2. stupňa ohrozenia. Pri zhoršení epidemiologických podmienok je potrebné dodať povinný zoznam účastníkov.

V režime OTP pre zelenú fázu Monitoring, je možné pohodlne usadiť až 75 % hostí. Kapacity pre režim státia sú 50 %. V oranžovej farbe - Ostražitosť, v ktorej sa Grand Hotel BELLEVUE**** aktuálne nachádza, sa podmienky kapacít znižujú, a to nasledovne: státie 25 % , sedenie 50 %. Pri prechode ešte do prísnejších stupňov, ktorými sú 1. a 2. sa celkové kapacity obmedzujú len na 25 %. Pre posledný, 3. stupeň ohrozenia platí v režime OTP zákaz organizovať hromadné podujatia.

Grand Hotel BELLEVUE**** sa aktuálne riadi režimom OTP – očkovaní/testovaní/po prekonaní COVID. Pri zhoršení epidemiologických podmienok nie je vylúčený prechod do režimu zaočkovaní, s cieľom čo najefektívnejšieho využitia kapacitných priestorov.

Vyberte si pre svoj event zaujímavú lokalitu uprostred našich nádherných hôr. Profesionálny tím hotela BELLEVUE**** zrealizoval už množstvo akcií s vysokými kapacitami a je pripravený postarať sa aj o tú vašu. Celý event pripravia vzhľadom na aktuálny režim fungovania (Kompletne zaočkovaní, OTP, Základ) a tiež v závislosti od konkrétnej fázy ohrozenia. Rezervujte si kongresový priestor včas a nemusíte mať žiadne obavy z prepadnutého termínu. Vaša rezervácia je nezáväzná a s možn osťou prispôsobenia sa aj zhoršenej epidemiologickej situácie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedeli ste, že vypínače a zásuvky môžu aktívne prispievať k väčšej domácej hygiene?


23 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


25. sep

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


24. sep
Skryť Zatvoriť reklamu