SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Oslovíme všetky vaše zmysly

(Zdroj: Cupra)

Originálny slovenský projekt #6ZMYSLOV: CUPRA ZRAKOM, CHUŤOU, SLUCHOM, VÔŇOU A DOTYKOM ORIGINÁLNYCH SLOVENSKÝCH UMELCOV predstavuje CUPRA Formentor ako komplexné dielo oslovujúce všetky zmysly. 5 vybraných slovenských umelcov a majstrov svojho remesla vyjadruje prostredníctvom svojej tvorby a umenia 5 zmyslov reprezentujúcich zážitok CUPRA. A čo je 6. zmyslom? Viac o projekte sa dozviete tu. Sledujte na instagrame cupra_slovakia, alebo www.cupraofficial.sk.

CUPRA Formentor VZ5 je novou definíciou originálneho majstrovského diela modernej technológie a dizajnu. Formentor VZ5 je doteraz najprogresívnejšie vyjadrenie čistého výkonu a exkluzivity značky CUPRA.

Váš zrak osloví jedinečný dynamický dizajn doplnený 20" diskami a decentnými karbónovými doplnkami. Vďaka širokej škále konfigurovateľných režimov CUPRA FORMENTOR VZ5 vyhovie aj vašej chuti. Podľa seba si môžete individuálne nastaviť voliteteľné režimy, ako je kontrola nad podvozkom, riadením, ale aj odozvu na plyn. Váš sluch si zamiluje najatraktívnejší a najúžasnejší zvuk vo svojej triede, vďaka nášmu najvýkonnejšiemu 2,5-litrovému 5-valcovému motoru.

Z 0 na 100 km/h akceleruje len za 4,2 sekundy. Najsilnejší FORMENTOR má čuch na bezpečnú jazdu vďaka pokročilým čiastočne autonómnym asistenčným systémom. A váš hmat určite uspokoja úplne nové sedadlá CUPBucket čalúnené jemnou kožou, ktoré vám poskytnú vynikajúcu oporu tela a pohodlie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedeli ste, že vypínače a zásuvky môžu aktívne prispievať k väčšej domácej hygiene?


19 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


20 h

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


24. sep
Skryť Zatvoriť reklamu