SME
Utorok, 30. november, 2021 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem

Nové byty v lokalite Thurzove sady lákajú okrem samotných Bytčanov najmä ľudí zo Žiliny a blízkeho okolia.

Bytový projekt tohto druhu v žilinskom regióne akútne chýbal, o čom svedčia aj prvé predaje a množstvo rezervácií prakticky ihneď po zverejnení ponuky.

Záujem o všetky typy bytov

Mimoriadnemu záujmu sa tešia dvojizbové a trojizbové byty, ktoré sú určené najmä párom a mladým rodinám. Pre rodiny s deťmi sú veľkým lákadlom štvorizbové byty, „singles“ zasa vo zvýšenej miere uprednostňujú jednoizbáky. Záujem zo strany Bytčanov sa dal očakávať, príjemným prekvapením je však záujem zo strany Žilinčanov a obyvateľov blízkych miest, ktorí okrem samotných bytov oceňujú skvelé dopravné spojenie s krajským mestom. Developer projektu predpokladá, že rovnaké argumenty presvedčia aj obyvateľov Považskej Bystrice, Púchova či Kysuckého Nového Mesta.

Vysoký bytový štandard

Jedným z dôvodov, pre ktorý je o byty v Jabloniach taký veľký záujem, je nepochybne aj vysoký bytový štandard. Interiéru nových bytov budú dominovať produkty a zariadenia popredných svetových výrobcov. Na úvod môžeme spomenúť podlahy renomovanej rakúskej značky EGGER s niekoľkými štýlovými drevenými dekormi. Za zmienku stoja tiež obklady a dlažba od španielskej spoločnosti PAMESA CERAMICA, ktorá je najväčším výrobcom keramických produktov v Európe. Pozornosť si zaslúžia aj interiérové dvere spoločnosti POL-SKONE a v neposlednom rade umývadlové, sprchové a vaňové batérie nemeckej značky Hansgrohe, ktoré patria medzi to najlepšie, čo trh v tomto segmente ponúka. Navyše svoje nové bývanie môžete prispôsobiť vlastným predstavám a potrebám. Realizáciu konečnej výbavy bytu vo vybranom štandarde zabezpečia v Jabloniach podľa vašich prianí.

Parkovanie a nebytové priestory

Jablone mysleli aj na šoférov a nebytové priestory. Ku každému bytu je možné zakúpiť parkovacie miesto za zvýhodnenú cenu a v prípade potreby aj ďalšie miesta za štandardnú cenu. Majitelia nových bytov zároveň získajú aj praktickú pivničnú kobku. Na prízemí budú môcť obyvatelia Jabloní využívať spoločný priestor, ktorý bude mať hneď dve praktické funkcie. Rodinám s malými deťmi poslúži ako kočikáreň, cyklistom a kolobežkárom ako úložisko bicyklov a kolobežiek. Postarané bude aj o smeti a ekologické triedenie odpadu na krytom a oddelenom kontajnerovom stojisku.

Blízko do centra aj do prírody

Pod veľký záujem o byty v Jabloniach sa určite podpísala aj ideálna poloha. Projekt je situovaný v atraktívnej lokalite Thurzove sady, ktorá sa rozvíja ako plnohodnotná mestská štvrť s komplexnou občianskou vybavenosťou. Do centra Bytče je to iba dve minúty autom, ale pohodlne sa tam dostanete aj pešo alebo na bicykli. Priamo na dosah máte nielen Bytčiansky zámok a pešiu zónu, ale tiež škôlky, školy, úrady, obchodné strediská, zdravotnícke zariadenia, kino, knižnicu aj športoviská – skrátka všetko, čo patrí k mestskému životu. Z Jabloní je to blízko aj do prírody a k vode. Z jednej strany máte Javorníky, z druhej strany Strážovské vrchy a neďaleko nádherné Súľovské skaly. Z jednej strany tečie rieka Váh, z druhej strany Hričovský kanál a len o kúsok ďalej aj menšia riečka Petrovička. Jablone sú skrátka „zasadené“ v zdravom a pokojnom prostredí, kde ste zo všetkých strán obklopený prírodou.

Perfektné dopravné napojenie

Vynikajúcu polohu Jabloní umocňuje napojenie na diaľnicu, odkiaľ sa každý dostane všade tam, kam potrebuje. Časové údaje hovoria jasnou rečou. Autom sa do Žiliny dostanete približne za 10 minút, do Považskej Bystrice takisto za 10 minút, do Púchova cca za 20 minút a do Kysuckého Nového Mesta asi za 18 minút. Pri projekte bola tiež vybudovaná nová zastávka autobusov. To všetko sú informácie, ktoré potešia najmä tých, čo dochádzajú do spomínaných miest za prácou, nákupmi, kultúrou či za príbuznými. Jablone sú ukážkou toho, že pokojná lokalita neznamená, že budete odrezaný od sveta. Naopak, výborné spojenie s okolitými mestami regiónu zvyšuje kvalitu života v Thurzových sadoch.

Predaj bytov spustený

Predaj bytov v Jabloniach bol spustený v septembri tohto roku. Zastrešuje ho renomovaná realitná kancelária RED so sídlom v Žiline, ktorá má bohaté skúsenosti s predajom nehnuteľností v celom Žilinskom kraji. Svojím profesionálnym prístupom si získala množstvo spokojných zákazníkov, ku ktorým sa môžete pridať aj vy. Ponuka bytov v Jabloniach je naozaj košatá a je z čoho vyberať.

Dozrel čas na Jablone

Ak aj vy hľadáte nové bývanie v žilinskom regióne, všetko hovorí pre Jablone: samotné byty a ich vybavenie, atraktívna lokalita v Thurzových sadoch, ideálna poloha aj perfektné dopravné napojenie. V meste Bytča v rámci novostavieb nemajú Jablone v súčasnosti takmer žiadnu konkurenciu. Navyše hodnota nehnuteľností neustále rastie, zakúpené byty budú preto časom naberať na hodnote. S rozhodnutím by ste preto nemali dlho váhať, teraz je ten správny moment. Dozrel čas na Jablone.

Viac na www.jablone.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


5 h

V poradí štvrtý rok sa dm zmenou BLACK piatku na GIVING rozhodla venovať 5 percent z celkového denného obratu e-shopu.


6 h
Víťaz kategórie Plug-in hybrid, populárna OCTAVIA štvrtej generácie, vôbec po prvý raz ponúka novú formu pohonu, kombinujúcu spaľovací motor a elektromotor.

S modelmi ENYAQ iV a OCTAVIA iV získala dve prvé miesta.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu