SME
Sobota, 28. máj, 2022 | Meniny má Viliam

Jazdíte autom? Na týchto miestach očakávajte zhoršenú premávku!

Na 53 miestach na Slovensku sa do 3. októbra očakáva zhoršená dopravná situácia.

(Zdroj: Shutterstock)

Do 3. októbra sa očakáva vytváranie kolónna týchto miestach po celom území republiky a v niektorých mestách aj na viacerých úsekoch. Premávka sa bude spomaľovať z dôvodu vjazdu vodičov na zaplnené parkoviská a následného hľadania miesta na zaparkovanie a tiež z dôvodu vychádzania spokojných nakupujúcich z parkoviska. V týchto miestach sa tiež očakáva zvýšený počet chodcov a kolobežkárov, preto prosíme účastníkov cestnej premávky o zvýšenú opatrnosť.

Dôvodom očakávaných obmedzení jenulové navýšenie splátok na už aj tak výhodné ceny v PLANEO Elektro. Tisícky nakupujúcich využívajú akciu na nákup nových spotrebičov a elektroniky v cenovo vyšších triedach, ktoré sú teraz vďaka tejto akcii dostupné pre každého a s použitím PLANEO karty si zároveň zbierajú peniaze na ďalší nákup. Mnohí z nich nečakajú až do decembra a už teraz nakupujú darčeky na Vianoce. Nenechajte si túto možnosť ujsť ani vy – stačí do 3. októbra zájsť do niektorej z 53 predajní po celom Slovensku, alebo kliknúť na planeo.sk.

Zistite viac o akcii PLANEO Elektro: 0 % navýšenie pri nákupe na splátky

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 52m

Agresívne brzdenie a spôsobenie dopravnej nehody - čí je to vina? Bez palubnej kamery to nedokážete, ako na tomto zázname!


7 h

Ako zvoliť ten správny model a čo by mal alebo nemal smartfón pre deti spĺňať


11 h
SkryťZatvoriť reklamu