SME
Utorok, 18. január, 2022 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite

Operatívny lízing nie je drahou záležitosťou, nové vozidlo môžete mať už od 150 eur mesačne.

Nulová akontácia, za ktorú pri kúpe auta platíte tisíce eur, žiadne starosti s opravami, pravidelným servisom, úhradou poistiek i ďalších neočakávaných nákladov. Či už ste živnostník, alebo podnikateľ – všetky tieto benefity, ale aj mnohé ďalšie, získate, keď si namiesto kúpy auto prenajmete.

Najväčšia spoločnosť na Slovensku v prenájme vozidiel Arval Slovakia vám prináša 4 najdôležitejšie výhody operatívneho lízingu.

1. Úspora času i peňazí

Mnohí živnostníci či podnikatelia si stále neuvedomujú, že pri riešení vozového parku vlastnými silami vynakladajú priame náklady nielen na nákup áut, ale aj na ich poistenie, servis, daň z motorových vozidiel, starostlivosť o pneumatiky, diaľničné známky, či dokonca zamestnancov, ktorí sa im o vozidlá starajú. „Toto všetko pri operatívnom lízingu odpadáva. Podnikateľ šetrí náklady i čas vďaka tomu, že starostlivosť o vozidlo prechádza na poskytovateľa operatívneho lízingu,“ vraví Michal Duška, obchodný riaditeľ Arval Slovakia.

2. Vozidlo získate bez potreby zloženia akontácie

V prípade, že si chce podnikateľ zriadiť vozový park cez operatívny lízing, nepotrebuje vstupný kapitál na nákup vozidiel. Platí totiž za komplexnú službu obsahujúcu financovanie obstarania vozidla a aj jeho starostlivosť.

3. Viete presne, koľko vás auto mesačne stojí

Mesačnú platbu si podnikatelia nastavujú aj podľa toho, aké služby a akú správu vozidla práve potrebujú. „Stretávame sa s názorom, že je operatívny lízing drahá záležitosť. A pritom sa naša služba za vozidlo nižšej kategórie môže pohybovať už na úrovni 150 EUR mesačne,“ vysvetľuje Michal Duška.

4. V kríze ste flexibilnejší

Operatívny lízing má značné výhody aj v čase ekonomických kríz. Pokiaľ podnikatelia potrebujú obnoviť či rozšíriť vozový park, majú k dispozícii flexibilný prenájom. Čo to znamená? „Ak firma potrebuje vozidlo, môže si ho prenajať na kratšie obdobie. Po uplynutí času prenájmu vedia podnikatelia zhodnotiť ekonomický dopad krízy a rozumnejšie sa rozhodnúť, či auto aj naďalej potrebujú. Flexibilne tak môžu prejsť na dlhodobý prenájom alebo nám len auto vrátia,“ uzatvára Michal Duška z Arval Slovakia.

Prečo vsaďte na operatívny lízing od Arval Slovakia?

  • Klientom optimalizujeme procesy a znižujeme náklady
  • Neustále získavame spätnú väzbu a tak zlepšujeme naše služby
  • Život vám uľahčíme aj technológiami, využívame smart aplikácie
  • Máme finančné zázemie aj know-how
  • telefónny kontat: +421 (0)2 57 108 000, e-mail: info@arval.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Garmin predstavil dlho očakávanú radu športových hodiniek fénix® 7 a prekvapil novinkou epix™ (Gen2).


3 h
Keď elektro – tak PLANEO!

A zľavy platia nielen v obchodoch, ale aj na webe.


11 h

Sme líder v odvetví a je našou povinnosťou chrániť životné prostredie.


INZERCIA 20 h
Skryť Zatvoriť reklamu