SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

IVECO S-WAY NP: Vydajte sa cestou udržateľnosti

Objavte nový spôsob cestovania, ktorému patrí budúcnosť.

Zoznámte sa s novým IVECO S-WAY Natural Power s pohonom na zemný plyn a dojazdom 1 600 kilometrov. Tento model dokonale spĺňa požiadavky dnešnej doby - zníženie vašich nákladov a menší vplyv na životné prostredie. Skrátka je tu nákladné vozidlo, ktorému právom patrí označenie priekopníka novej generácie vozidiel s alternatívnym pohonom v kombinácii s unikátnymi jazdnými vlastnosťami.

Ženie ho sila Natural Power

Označenie Natural Power znamená, že získate zo svojho motora maximálny výkon s minimálnym dopadom na životné prostredie. To znamená o 95 % menej pevných častíc, o 95 % menej emisií CO2 pri použití biometánu a o 90 % menej NO2 a najlepší akustický komfort vnútri kabíny.

Zemný plyn je palivo budúcnosti

IVECO vozidlá na zemný plyn sú tu s nami už od roku 1996. Ich spoľahlivosť bola preukázaná desaťtisícimi autobusmi a nákladnými vozidlami, ktoré nájdeme doslova na všetkých cestách celej Európy. Od doby, kedy nafta zvíťazila nad benzínom, je zemný plyn najúspešnejšie alternatívne palivo. Zemný plyn vám poskytuje konkurenčnú výhodu so skutočne "zeleným" a ziskovým riešením pre prepravu na dlhé vzdialenosti, s najlepšími celkovými nákladmi na vlastníctvo v kategórii.

Benzínové pumpy pokojne pustite z hlavy

Zabudnite na zbytočné predsudky, ktoré kolujú o krátkom dojazde vozidiel na plynový pohon. S týmto výkonným a predsa šetrným vozidlom je to inak! Pokojne s ním dôjdete napríklad z Prahy až do Madridu alebo z Bratislavy do Lyonu. IVECO S-WAY NP je totiž prvé nákladné vozidlo na zemný plyn na trhu priamo konštruované pre medzinárodnú diaľkovú prepravu, s výnimočnou dojazdovou vzdialenosťou, ktorá je až 1 600 km.

Udržateľnosti v ústrety na plný plyn

Cieľom je znižovať nielen emisie, ale aj náklady. Vozidlá sú vybavené technológiou, ktorá bola výslovne navrhnutá na dosiahnutie výrazného zníženia spotreby paliva a znečistenia. Nulové emisie sa tak stali realitou. IVECO S-WAY NP maximalizuje výhody paliva najviac šetrného k životnému prostrediu. To zlepšuje kvalitu ovzdušia, zmierňuje klimatické zmeny a prispieva k tichšiemu prostrediu. Je to aj vďaka hlučnosti len 71 dB (A) (Piek Quiet Test) za jazdy v tichom režime, čo je ideálne pre nočný rozvoz.

Vysoko výkonné a efektívne motory

To, čo sa ukrýva pod kapotou, vás príjemne prekvapí. Nájdete tam motor Cursor 13 Natural Power s obsahom 12,9 litra, s vylepšeným procesom spaľovania a optimálnou hmotnosťou poskytujúcou najlepšiu úsporu paliva aj pri diaľkových jazdách. Motor dodáva výkon aj krútiaci moment nutný pre najnáročnejšie úlohy a bol navrhnutý pre dokonalé zladenie s požiadavkami medzinárodnej prepravy.

Relaxujte v úplne novej kabíne

Keď sa do nej posadíte, budete si pripadať ako doma a každú chvíľu na cestách si užijete v maximálnom komforte. Kabína je štýlová, aerodynamická a bezpečná, okrem toho je prepracovaná od základu tak, aby poskytovala viac výhod, a to od spotreby paliva a nižších celkových nákladov na vlastníctvo (TCO), až po vyššiu bezpečnosť vodiča. Každý jednotlivý detail bol starostlivo premyslený tak, aby maximalizoval aerodynamický výkon vozidla.

Nový spôsob pripojenia

Prepojenie nového IVECO S-WAY NP bolo navrhnuté tak, aby pomohlo vodičovi pracovať efektívne a bez námahy, a aby podporilo správcu vozového parku optimalizáciou doby prevádzky vozidla, palivovej účinnosti a celkových nákladov na vlastníctvo. Vodiči určite ocenia nový IVECO DRIVER PAL, čo je palubný, hlasový a digitálny spoločník, ktorý pomáha pri komunikácii s vozidlom ako osobný asistent Amazon Alexa.

Viac sa dozviete na IVECO S-WAY NP.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Agresívne brzdenie a spôsobenie dopravnej nehody - čí je to vina? Bez palubnej kamery to nedokážete, ako na tomto zázname!


6 h

Ako zvoliť ten správny model a čo by mal alebo nemal smartfón pre deti spĺňať


10 h

Fúkanou izoláciou sa dá zatepliť strecha či strop za pár hodín a bez odpadu. Prinášame vám odpovede na 6 najčastejších otázok.


13 h
SkryťZatvoriť reklamu