SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Kto stojí za slovenskou krypto-investičnou spoločnosťou Fumbi?

V roku 2018 vznikol startup, ktorý chcel priblížiť Bitcoin a ďalšie kryptomeny verejnosti. Dnes je z Fumbi úspešná spoločnosť.

z ľava David Stancel, Juraj Forgács, Boris Haškoz ľava David Stancel, Juraj Forgács, Boris Haško

Fumbi Network poskytuje širokej verejnosti jednoduché, prehľadné a bezpečné investovanie do Bitcoinu a ostatných kryptomien. Spoločnosť registruje už vyše 70 000 používateľov, medzi ktorými sú jednotlivci, ale aj firmy a právnické osoby. Momentálne je možné Fumbi využiť na Slovensku, v Českej republike a Poľsku a čoskoro aj na ďalších trhoch.

Vo Fumbi pracuje množstvo uznávaných kryptomenových expertov, ktorí vedia, ako priblížiť toto odvetvie bežným ľuďom.

Juraj Forgács je autorom Fumbi Algoritmu, na ktorom je postavený základný produkt spoločnosti Fumbi Network - Fumbi Index Portfólio. Vďaka tomuto algoritmu môžu používatelia jedným vkladom kúpiť široké portfólio top kryptomien vrátane Bitcoinu. Algoritmus zjednodušuje investovanie do kryptomien širokej verejnosti, ktorá môže vďaka nemu využívať ich potenciál.

Juraj roky pracoval ako finančný analytik, ekonóm a finančný manažér pre medzinárodné spoločnosti, pričom získal hlboké znalosti zo sveta financií a podnikania. Odborná verejnosť ho pozná aj z pódií, televízie či z podcastov ako experta na kryptomeny.

Jedným z prvých ľudí, ktorý sa pridal do Fumbi k Jurajovi, bol Boris Haško, súčasný Chief Marketing Officer. Boris získaval svoje skúsenosti na marketingových pozíciách v slovenských aj zahraničných spoločnostiach ako Sygic či BMW.

Vedenie Fumbi v roku 2020 doplnil Dávid Stancel, známy expert na kryptomeny, ktorý zastáva post Chief Technology Officera. Spoluzakladal Blockchain Slovakia, pracoval ako IT auditor a ako konzultant v oblasti kryptomien a blockchain technológií pre niekoľko slovenských aj zahraničných startupov. Dávid často prednáša o kryptomenách na medzinárodných fórach, konferenciách či univerzitách.

Okrem nich vo Fumbi denne pracuje vyše 30 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi a kapacitami vo svojich odboroch a spája ich spoločná myšlienka - zjednodušovať prístup k potenciálu kryptomien širokým masám.

Vďaka nim Fumbi v tomto roku niekoľkonásobne narástlo, presídlilo sa na novú adresu a rozšírilo sa do zahraničia. Pridajte sa aj vy k 70 000 používateľov a začnite jednoducho a bezpečne využívať potenciál kryptomien už dnes. Začať môžete už so sumou 50 €.

Trh kryptoaktív je volatilný a hodnota kryptoaktív môže rýchlo narastať, ale aj klesať. Z uvedeného dôvodu sa investícia do kryptoaktív považuje v súčasnosti za rizikovú. Slovenská spoločnosť FUMBI NETWORK j. s. a., disponuje príslušnými povoleniami na poskytovanie služieb spojených s kryptoaktívami v zmysle právnych predpisov Slovenskej republiky. Národná banka Slovenska v súčasnosti nevykonáva dohľad nad poskytovaním služieb súvisiacich s kryptoaktívami.
Informácie uvedené v tejto reklame nemajú byť vykladané ako investičná rada.
FUMBI NETWORK j. s. a., a ani nikto na trhu s kryptoaktívami, nevie zaručiť istý výnos.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


6 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 19 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu