SME
Utorok, 24. máj, 2022 | Meniny má Ela

Kde vám spravia wellness program na mieru?

Wellness v ponímaní slovenského Kúpeľného ostrova nadobúda úplne iný rozmer.

Balnea Health Spa je najväčším a najmodernejším balneologickým centrom v strednej Európe. Keď vám už svitá, že hovoríme o obrovskej 7000 m2 ploche kúpeľného a rehabilitačného komplexu na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, nech sa vám tento priestor spojí so 4* kúpeľným hotelom Esplanade.

Balneologické centrum je rozdelené na tri pavilóny s kúpeľnými a rehabilitačnými priestormi, ktoré nemajú na Slovensku obdobu. Po vyšetrení a konzultáciách s medicínskym tímom je každému klientovi zostavený balíček procedúr na mieru tak, aby mu priniesol čo najväčší úžitok a relax zároveň.

V prípade, že si medzi procedúrami budete chcieť kvalitne oddýchnuť, máte k dispozícii wellness a saunový svet. Okrem fínskej, infračervenej a parnej sauny si užijete vnútorný či vonkajší bazén alebo môžete vyskúšať, milé dámy ale aj páni niektorú zo skrášľujúcich alebo omladzujúcich procedúr.

Príďte do Piešťan zažiť svoj malý zázrak
O kvalite a účinkoch liečby, ktorú klienti dostanú práve na Kúpeľnom ostrove hovoria čísla. Ročne sa v Balnea Health Spa vykoná viac, ako milión liečebných procedúr. Zaujímavosťou je i ergoterapeutické centrum, ktoré pomáha klientom v rehabilitácii po traumách a zvyšuje ich schopnosť opäť sa plnohodnotne začleniť do každodenného života.

Rezervujte si svoj wellness na mieru ešte dnes!

Keď si chcete užiť vzácne geotermálne prírodné zdroje vyvierajúce z hĺbky viac, ako dva kilometre a zároveň si pochvaľovať aj vysokú úroveň ubytovania a hotelových služieb, nech je hotel Esplanade vašou prvou voľbou. Je komfortný, vzdušný, svetlý a čistý. Keby ste si z ponuky hotelového ubytovania nevedeli vybrať, prijmite naše srdečné odporúčanie siahnuť po modernej priestrannej izbe z kategórie Premium.

Dokonalé kombinácie

Kombinácia prírody, vzácnej vody a bahna, kvality, profesionality a ľudského tepla je to, čo splní všetky vaše očakávania, ktoré máte v spojitosti s dovolenkou, relaxom a liečebným pobytom v jednom. Aby sme nezabudli - prostredie, do ktorého je luxusný hotel elegantne zakomponovaný len dopĺňa jeho jedinečný kolorit.

Oáza kúpeľného parku očarí návštevníkov v každom ročnom období – no obzvlášť pôsobivá je práve neskoro v jeseni, keď sa priestory kúpeľného parku zmenia na paletu farieb z opadaného lístia množstva rôznych druhov stromov.

Keď budete na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, nenechajte si ujsť návštevu kaviarní, cukrární, požičajte si bicykel a absolvujte príjemnú jesennú jazdu šuchotajúcim lístím a choďte sa pokochať impozantnými pávmi, ktoré „bývajú“ priamo parku.

Doprajte si zaslúžený relax a spravte na sklonku roka niečo pre svoju imunitu a zdravie. Keď to navyše chcete spraviť štýlovo, tak po prečítaní týchto riadkov už viete, kam máte ísť. Veľa zdravia!

Všetky potrebné informácie nájdete nawww.ensanahotels.com/esplanade/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Či už si chcete pripraviť rýchle občerstvenie alebo zásobiť špajzu, sušička potravín je užitočným pomocníkom v každej kuchyni.


INZERCIA 8 h

Diabetes mellitus je chronické ochorenie, ktoré patrí do skupiny tzv. civilizačných ochorení.


INZERCIA 9 h

Bežný hluk na školskej hodine je na úrovni zvuku vysávača, dá sa to však riešiť. Do júla môžu školy dostať dotáciu až 400 000 eur.


9 h
SkryťZatvoriť reklamu