SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Exkluzívny oddych na Slovensku

Je ostrov, na ktorom sídli secesná dáma. Privinie vás do náruče ako dobrá mama.

Ten ostrov je na Slovensku. Jeho pľúcami je prenádherný kúpeľný park, ktorý bez zveličovania pripomína poetické arborétum. Ovíja sa okolo neho Váh a ladne na ňom rozprestierajú chvosty majestátne pávy. Červený koberec vás privedie do pulzujúceho srdca hotelaThermia Palace, kde luxus nie je len nafúknutou frázou.

Harmonický život totiž v dnešnej uponáhľanej dobe potrebuje „protiváhu“- balans, istotu. Každý potrebuje miesto, kde sa vždy môže spoľahnúť na stopercentnú pripravenosť personálu postarať sa o všetko tak, aby ste sa mohli venovať len sebe a oddychu. Nemusíte sa znervózňovať reštrikciami spojenými s cestami do zahraničia. Nemusíte týždne dopredu nič plánovať a pripravovať. Sadnete do auta alebo si doprajte romantickú cestu vlakom a vyberiete sa do Piešťan.

Keď premýšľate, v čom je háčik, ubezpečujeme vás, že žiaden nie je. Piešťanský Kúpeľný ostrov s 5* noblesnou dámou Thermia Palace je miestom, kde sa všetok váš stres, zhon, boliestky i bolesti rozpustia v unikátnej termálnej vode. Ak náhodou niečo nezmôže voda, dorieši to peloid – bahno, ktoré je právom považované za svetový unikát vďaka svojmu blahodarnému liečivému účinku na pohybový aparát. Vysoký obsah síry, teplota vody i bahna, ktorá sa znižuje, aby bola pre ľudí znesiteľná a príjemná. Viac, než 60 kúpeľných a balneologických procedúr v kúpeľnom dome Irma, ktorý je priamo prepojený s Thermiou je lákadlom, ktorému sa len veľmi ťažko odoláva.

Rezervujte si pobyt v hoteli Thermia Palace v ešte dnes!

Hotel Thermia Palace neustále vylepšuje ponuku služieb pre hostí. K Buttler servisu – možnosti užívať si služby osobného komorníka počas celého pobytu pribudla aj nová ponuka tematických kulinárskych večerov a taktiež pobyty, ktoré ponúkajú ešte niečo navyše pre vaše zdravie. Príďte sa zamilovať do Thermie napríklad počasYoga Weekendu s Vierkou Aysi alebo na stránke hotelovej siete Ensana sledujte aktuálne ponuky pobytov, zaujímavých zliav a spestrení zážitku z pobytu na piešťanskom Kúpeľnom ostrove. Tie zvyknú potešiť aj tých, ktorí sú Piešťanom verní už dávno. Už počas jesenných prázdnin si môžete užiť kávu a vychýrený zákusok „Piešťanské bahno“ v cene pobytu a počas jesene vás poteší i jeden bezplatný vstup na koncert podľa aktuálneho programu.

Dáme vám hádanku
A možno nebude len jedna...Mohli by sme začať aj slovami: vedeli ste, že? No urobíme to inak. Poznáte odpoveď na otázku, kde v Piešťanoch ľudia radi jedia? Predsa tam, kde muchy sedia – nie, žartujeme – alebo nie? Je jedno miesto s unikátnym polkruhovým výhľadom do všetkými farbami hrajúceho parku, kde mucha nespí ani v zimných mesiacoch. Už vás nebudeme ďalej napínať. Všetci gurmáni a nadšenci kvalitnej gastronómie si prídu na svoje v Grand restaurant hotela Thermia Palace.

Ubytujte sa v exkluzívnom hoteli Thermia Palace a spoznajte Kúpeľný ostrov a Piešťany.

Keď jej unikátnu atmosféru chcete zažiť na vlastnej koži, je najvyšší čas zarezervovať si pobyt v hoteli Thermia Palace a zistiť, ako to s tým Muchom v Piešťanoch naozaj bolo. Popri tom sa môžete spýtať aj na rozuzlenie legendy, vďaka ktorej symbol páva a pávieho pera nájdete na rôznych miestach Kúpeľného ostrova. Nie je náhoda, že i priečelie prvého 5* kúpeľného hotela na Slovensku zdobí práve poloblúk s vyobrazením symbolu celých Piešťan.

Ste zvedaví na to, prečo sú piešťanské kúpele slovenskou „mekkou“? Láka vás zistiť, čo už po stáročia na tých Piešťanoch všetci vidia? Ideálny moment neexistuje, krásne a unikátne miesta je treba navštíviť hneď, ako sa dá. Tešíme sa na vás!

Všetky potrebné informácie ohľadne rezervácií, aktuálne prebiehajúcich sprievodných akcií či možností zarezervovať si pobyt za výhodných podmienok nájdete na stránkewww.ensanahotels.com/thermia-palace/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu