SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Červené duby – miesto, kde radi zapustíte svoje korene

Priamo pri Nitre na mieste s nádherným výhľadom na Nitriansky hrad vyrastá unikátna štvrť ako stvorená pre vaše nové bývanie.

Červené duby rozhodne stoja za pozornosť. Najmä ak si chcete svoje nové bývanie postaviť sami na vlastnom pozemku.

Poloha korunovaná množstvom výhod

Červené duby sú zasadené priam v ideálnej lokalite. Nachádzajú sa na okraji obce Lužianky, čo dodá vášmu bývaniu autentickú rustikálnu atmosféru. Len 3 minúty autom máte napríklad obecnú škôlku, školu či poštu. Centrum Nitry a mestský život so všetkými výhodami, ktoré k tomu patria, máte autom iba 10 minút. Nájdete tu všetko, čo má regionálna metropola mať: obchody, nákupné centrá, školy, univerzity, kiná, divadlá, športoviská, nemocnicu, zdravotnícke zariadenia, úrady i samosprávu. Blízko je to aj k automobilke Jaguar Land Rover, kam sa dostanete za 5 minút. Poloha Červených dubov je korunovaná množstvom výhod, tou najkrajšou je však úžasný výhľad na majestátny Nitriansky hrad, vrch Zobor či starobylý kostolík v Dražovciach.

Jaguar medzi developerskými projektmi

S blízkou automobilkou majú Červené duby spoločné oveľa viac než len polohu. Pre ich unikátnosť, kvalitu, rozlohu a význam pre celý nitriansky región si právom zaslúžia označenie „Jaguar medzi developerskými projektmi“. Nová rezidenčná štvrť vyrastá na rozľahlej ploche až 350 pozemkov a aj preto je ponuka bývania v Červených duboch vskutku košatá. Záleží len na vás, či uprednostníte komfortné viladomy, rodinné domy, štýlové byty alebo dáte prednosť kúpe jedného z voľných pozemkov už od 110 eur za m2, na ktorom si postavíte bývanie podľa svojich predstáv.

Rozvetvená občianska vybavenosť

Červené duby si dali mimoriadne záležať aj na rozvetvenej občianskej vybavenosti, aká v našom regióne nemá obdobu. Noví obyvatelia štvrte budú môcť využívať napríklad aj také vymoženosti ako dom služieb, supermarket, nové zastávky MHD, novopostavené chodníky a pouličné osvetlenie, dobudované a predĺžené cyklotrasy a v neposlednom rade vynikajúce napojenie na diaľnicu a cestu I. triedy Nitra – Hlohovec. To ale nie je zďaleka všetko. Priamo v susedstve tu nájdete jazdecký areál s vlastným parkúrom. Unikátom a pomyselnou čerešničkou na torte je už fungujúci golfový rezort RED OAK Golf Club s 18-jamkovým ihriskom, reštauráciou a priestormi na rodinné oslavy či firemné akcie. Navyše územný plán počíta pri golfovom clubhouse aj s novým wellness centrom.

Voľné pozemky už od 110 eur za m2

V novej štvrti je už všetko pripravené, aby vaše bývanie mohlo vyrásť do krásy. Projekt Červené duby ako prvý a jediný na Slovensku ponúka najväčší ucelený predaj pozemkov realizovaný mimo realitných portálov. Ale pozor, voľné pozemky určené na individuálnu výstavbu sa veľmi rýchlo míňajú. Výber toho správneho vám uľahčí praktický sprievodca s prehľadnou filtráciou podľa vami zvolených parametrov. Veľkou výhodou je, že tu máte k dispozícii nadštandardnú infraštruktúru, zavedené inžinierske siete aj výborné dopravné napojenie s vybudovanými cestami, takže stavať môžete prakticky ihneď.

Na záver ešte jedna dobrá rada. Rezervujte si svoj pozemok čo najskôr, aby vás nikto nepredbehol. A zapustite svoje korene pri Nitre – tak ako Červené duby.

Viac na www.cerveneduby.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


13 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


14 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu