SME
Sobota, 28. máj, 2022 | Meniny má Viliam

Zarábať peniaze je zážitok

Skúste si, aké je to vzrušujúce zrýchliť svoje výnosy z 0 na 7 % ročne.

Žijeme v čase ekonomických paradoxov. Ľudia si sporia na účtoch s nulovým úrokom a investície pritom vykazujú dlhodobý rast. Naše peniaze stratia infláciou 5 percent svojej hodnoty za rok, ale my s tým nič nerobíme. Prečo?

Odpoveď je v tom, ako vnímame riziko a čo nám prináša. Za každú cenu ho chceme potlačiť pri peniazoch na nulu. Ale v bežnom živote alebo pri športe ho častokrát nielen akceptujeme, ale dokonca aj vyhľadávame.

Je to preto, lebo šport nám prináša zážitok. Vzrušenie z rýchlej jazdy dole svahom na lyžiach, pohľad z najvyššieho poschodia rozhľadne, úspešný prechod ferratou. A pre niekoho postačí aj postaviť sa po desiatich rokoch na korčule. Cítite to?

Proxenta Vám ponúka rovnaký zážitok pri vašich peniazoch. Skúste si, aké je to vzrušujúce zrýchliť svoje výnosy z 0 na 7 % ročne. Sledujte, ako vaše investície každý deň rastú. Veď aj zarábať je zážitok. A pozor, návykový.

S dlhopisom PROXPER 7/26 investujete do projektov, ktoré si môžete reálne ohmatať. Okolo ktorých chodíte a vidíte ako rastú. Základom sú už zrealizované ako aj pripravované developerské projekty v Bratislave a Nitre. Takže svoje investičné zážitky máte plne pod kontrolou. Zvezte sa aj vy na neutíchajúcej vlne rastúcich nehnuteľností.

V našom portfóliu máme projekty Weinhauer, Vila Biela, Šancová, Proxenta residence, Kesselbauer a BLoKK v bratislavskom Starom Meste. Tesne pred spustením predaja je aj nový projekt v Devínskej Novej Vsi. V Nitre ponúkame posledné skolaudované byty v projekte Tabáň. Celkovo je to viac viac ako 1 000 bytov na rastúcom trhu s nehnuteľnosťami. To všetko od DEVELOPERA ROKA 2021.

Viac informácií o investovaní v Proxente nájdete na www.proxenta.sk. V prípade záujmu o dlhopis PROXPER 7/26 nám zanechajte svoje kontaktné údaje a my sa vám ozveme.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 42m

Agresívne brzdenie a spôsobenie dopravnej nehody - čí je to vina? Bez palubnej kamery to nedokážete, ako na tomto zázname!


7 h

Ako zvoliť ten správny model a čo by mal alebo nemal smartfón pre deti spĺňať


10 h
SkryťZatvoriť reklamu