SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Valábik priznáva: Tento darček pre brata mám stále doma

Boris Valábik nám prezradil, aké darčeky nakupuje tento rok a prečo jeden špeciálny darček svojmu bratovi doteraz neodovzdal.

Viac než bývalý hokejista a súčasný moderátor je Valábikovcom sa vo februári narodila dcéra Viktória a tak tieto Vianoce strávia prvýkrát v trojici.„Veľmi sa na to teším. Odkedy je malinká s nami, život nabral úplne iný rozmer. Viktorka je nekonečný radosti a byť otcom je síce obrovská zodpovednosť, no zároveň aj nekonečná láska,“ vyznáva sa Boris Valábik, ktorý tento rok nakupuje už aj darčeky pre najmenších. „S manželkou máme rovnaký názor, že to netreba preháňať. Nie sme ten typ rodičov, ktorý dieťa zasype horou hračiek a ono si aj tak vyberie len jednu – dve, s ktorými sa potom hrá. Ale je pravda, že lákadiel je veľa a ťažko sa im odoláva,“ smeje sa otecko Valábik.

Tiež hľadáte tú NAJ hračku pre vášho drobca? Keď hračky – tak PLANEO!

Boris trávi každú voľnú chvíľu so svojou princeznou. Niekedy sa pridá aj španiel Monty (zdroj: Archív B. Valábika) Boris trávi každú voľnú chvíľu so svojou princeznou. Niekedy sa pridá aj španiel Monty (zdroj: Archív B. Valábika)

Boris Valábik je manžel krásnej Lucie a otec rozkošnej Viktorky, zároveň je aj syn, vnuk, brat, kamarát a teda pred Vianocami aj on premýšľa nad tým, komu čo darovať a kde nakúpiť. „Ja si rád zájdem do obchodu pozrieť, ako vyzerá vec, pre ktorú som sa rozhodol, alebo sa tam inšpirujem a vezmem, čo mi ´cinkne do nosa´. Alebo si sadnem k počítaču, vyťukám planeo.sk , tovar si naklikám do online košíka a nechám si ho doviezť domov,“ hovorí bývalý hokejista. „Už viackrát som sa presvedčil o kvalite ich služieb, či už v niektorej z 53 predajní, alebo pri objednávke online a môžem len odporúčať. Takže aj u nás platí – keď Vianoce, tak PLANEO,“ deklaruje predvianočne naladený sympaťák.

Prečo sa oplatí nakupovať v PLANEO? Pozrite sa na to sami!

Darček pre brata má ešte stále u seba

Monty bol pôvodne darček pre brata. (zdroj: Archív B. Valábika) Monty bol pôvodne darček pre brata. (zdroj: Archív B. Valábika)

K Valábikovcom patrí aj štvornohý Monty, ktorý bol ale pôvodne určený pre niekoho iného. „Montyho som kúpil ako darček pre brata. Šteniatko bolo chvíľu u mňa a ja som sa doň za ten čas tak zamiloval, že som ho bratovi už jednoducho nemohol dať,“ priznáva Boris. „Brat sa s tým však vysporiadal v pohode, ale dnes si už veru nepamätám, akú náhradu som mu za Montyho vtedy daroval,“ dodáva s úsmevom športovec.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  2. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  3. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  4. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest
  5. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta
  6. Aké výsledky prinášajú investície do modernizácie laboratórií?
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  8. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  1. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu
  2. Na Južnej triede pribudne nový mestotvorný projekt
  3. Prichádzajú investičné príležitosti s víziou aj výnosom
  4. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  5. EQUILIBRIO v Nivy Tower: S výhľadom a víziou
  6. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  7. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  8. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest
  1. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta 13 253
  2. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu 12 811
  3. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 6 678
  4. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 3 154
  5. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 2 873
  6. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest 2 458
  7. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva? 2 253
  8. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým 2 206
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Historicky sa viac otváralo severu. Dodnes nesie jeho vizuálnu i mentálnu stopu.


INZERCIA 18. apr

Polyfunkčný dom na Južnej triede prinesie Košičanom aj malé námestie a moderný mestský priestor.


17. apr
Ilustračný obrázok výnimočných priestorov z Nivy Tower

Bratislava, marec 2025 - EQUILIBRIO sa etablovalo ako stabilný a hodnotovo ukotvený partner na realitnom trhu.


17. apr

Populárna doručovacia služba Wolt ocenila najúspešnejšie reštaurácie a obchody.


INZERCIA 17. apr
SkryťZatvoriť reklamu