SME
Nedeľa, 23. január, 2022 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Tipy na najlepšie značky prírodnej kozmetiky

Viete, kde nájdete najväčší výber prírodnej kozmetiky? Lokálne aj medzinárodné značky. Všetko na jednom mieste v eshope Naureus.

(Zdroj: www.freepik.com)

Trend prírodnej kozmetiky v poslednej dobe čoraz viac silnie. Preto sa aj na trhu objavuje množstvo nových značiek vyrábajúcich prírodné produkty.

Niekedy je náročné posúdiť ich kvalitu alebo nájsť miesto, kde nájdete široký výber prírodných produktov. Avšak internetový obchod Naureus spĺňa obidve tieto podmienky.

Nájdete tu viac ako 200 značiek prírodných produktov. V ponuke majú nielen lokálnych výrobcov, ale aj medzinárodné značky. Pri výbere dbajú predovšetkých na kvalitu, preto než značku zalistujú musí spĺňať prísne podmienky. Výhodou je, že si pri nakupovaní v tomto eshope môžete byť istí, že kvalitu overili za vás a ide naozaj o prírodné produkty a nie je to len marketingový ťah.

Prírodná kozmetika

Aké sú tie najlepšie značky prírodnej kozmetiky, ktoré v eshope Naureus nájdete? Niekoľko vám ich predstavíme a priblížime.

Annemarie Börlind

Annemarie Börlind patrí jednoznačne medzi tie najlepšie a najkvalitnejšie značky v oblasti prírodnej kozmetiky. O čom svedčí aj to, ako dlho je už na trhu. Viac ako 50 rokov prináša ženám produkty pozostávajúce výhradne z rastlinných ingrediencií, bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov.

Za jej vysokou účinnosťou stojí množstvo vedcov z laboratórií, ktorí skúmajú účinky jednotlivých látok a podieľajú sa na vývoji produktov. Táto značka je dôkazom, že aj prírodná kozmetika môže byť nielen účinná, ale šetrá k vášmu zdraviu i prírode.

DADO SENS

Táto značka má priame väzby na značku Annemarie Börlind a vznikla na základe potreby priniesť ženám špeciálnu radu produktov pre najcitlivejšie typy pleti. Každý produkt je vyvíjaný v úzkej spolupráci s dermatológmi a slúži zároveň v mnohých prípadoch aj ako "liek" na množstvo kožných problémov alebo im má predchádzať.

Weleda

Príbeh Weledy siaha až do roku 1918. Postupne sa vyvinula na jednodého z najväčších výrobcov prírodnej kozmetiky. Avšak tento rast nemal vplyv na kvalitu produktov, ktoré už od samého začiatku vychádzajú z liečivej sily bylín.

Liptavia

Slovenská značka čisto prírodnej kozmetiky, ktorá je dôkazom toho, že aj lokálna výroba môže svojou kvalitou konkurovať najlepším medzinárodným značkám. Inšpiráciou pri zložení produktov bola bohatá príroda na Liptove. Vzdáva hold nielen aktívnym látkam, ktoré v nej dokážeme nájsť, ale aj jej krásam v podobe pamiatok či zaujímavých miest. Na každom obale sa nachádza QR kód s odkazom na nejakú zaujímavosť.

Dulcia natural

Ďalšia slovenská značka, ktorá je dôkazom svetovej kvality. Poctivá ručná výroba založená na rastlinných a bylinných extraktoch, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera.

Natura Siberica

Natura Sibera využíva silu jedinečných a unikátných divoko rastúcich rastlín na Sibíry a Ďalekom Východe. Kúsok tohto sibírskeho tajomstva môžete nájsť v každom jednom produkte. Táto značka spája v sebe kvalitu za dostupnú cenu.

Sante

Sante vyrába inovatívnu, modernú a čisto prírodnú kozmetiku, ktorá je zároveň cenovo dostupná. Jednotlivé výrobky obsahujú výhradne aktívne zložky z rastlín a hodnotných výťažkov a olejov v certifikovanej bio kvalite. Veľa z výrobkov má vegan alebo bezlepkové zloženie.

Logona

Značka, ktorá patrí medzi stálice v oblasti prírodnej kozmetiky. Pri výrobe sa dodržiavajú prísne princípy výroby, vďaka tomu si zachovávajú aktívne látky svoju účinnosť a je docielená vysoká kvalita, keďže len malá nepatrná kontaminácia či znečistenie surovím môže spôsobiť poškodenie konečných výrobkov.

Lavera

Táto značka čisto prírodnej bio kozmetiky je na trhu už od roku 1987. Ponúka široký sortiment výrobkov v bio kvalite. Ich mottom už od samotného začiatku je, že prírodná a bio kozmetika by mala byť pre každého.

Gallinée

Produkty Gallinée svojim zložením rešpektujú a podporujú prirodzené ph pokožky. Sú obohatené o komplex probiotík, prebiotík a postbiotík. Tie sa starajú a podporujú dobré baktérie, ktoré tvoria náš vlastný ekosystém.

SOAPHORIA

Produkty SOAPHORIA sú jedinečné svojim zložením. Až 100 % výrobkov má vegetariánske a 90 % z nich vegánske zloženie. Dokonca aj glycerín, ktorý využívajú pri výrobe mydiel je vyrobený výhradne z amerických sójových bôbov.

Kvitok

Slovenská značka Kvitok bola pôvodne Navia. Všetky produkty vznikajú v malebnej prírode Vihorlatských vrchov. Mnohé z ich výrobkov majú vegánske zloženie, čo určite poteší zástancov tohto životného štýlu. Ak máte nejaký kožný problém určite siahnite po výrobkoch tejto značky.

BISOU

Prírodná kozmetika, ktorá je nielen účinná, ale bude sa vďaka svojich krásnym obalom vynímať na poličke v kúpeľke. Jednotlivé produkty sú vytvárané v synergii cenných vzácnych rastlín a vedeckého výskumu.

Poetiko

Táto slovenská značka prepája čisto prírodné zloženie a šetrný prístup k životnému prostrediu so súčasnými biotechnologickými poznatkami a postupmi.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Odkladať kúpu nehnuteľnosti v hlavnom meste môže vyjsť draho vzhľadom na dlhodobý rast cien.


21. jan

Minulý rok sa niesol v znamení boja s ochorením COVID-19.


21. jan

Union zdravotná poisťovňa ako jediná prepláca diabetológom štyri nové výkony v oblasti edukácie pacientov.


21. jan
Skryť Zatvoriť reklamu