SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Orange predstavuje novú generáciu služieb

Tá zahŕňa atraktívnejšie mobilné paušály s viac dátami, rýchlejšie programy pevného internetu a programovo bohatšiu ponuku TV.

Novou ponukou Orange reaguje na meniace sa nároky a potreby zákazníkov, a to v oblasti bezpečnosti, spotreby dát, rýchlosti pripojenia, ale aj zábavy. Nové paušály a programy nahradia pôvodnú ponuku operátora od 5. marca 2022.

„Vývoj na trhu a správanie zákazníkov dlhodobo veľmi pozorne sledujeme, zákazníkom totiž chceme vždy ponúknuť čo najvyššiu možnú hodnotu a kvalitu, reflektujúc ich aktuálne potreby a očakávania. V tomto smere sme identifikovali dva kľúčové trendy, ktoré jednoducho nemôžeme nechať bez odozvy. Prvým je enormný a kontinuálny nárast dátovej prevádzky v pevnej aj mobilnej sieti a s ňou spojená potreba väčšieho objemu dát v paušáloch a vyšších prenosových rýchlostí internetového pripojenia. Tým druhým trendom, odrážajúcim rastúci počet kybernetických útokov už aj na bežných používateľov, je bezprecedentná potreba ochrany mobilných i pevných zariadení našich zákazníkov, ktorí si ju nie vždy vedia efektívne zabezpečiť alebo manažovať sami. Pandémia a s ňou súvisiaci zvýšený záujem o digitálne komunikačné služby akcelerovala nevyhnutnosť úplne nového a sofistikovanejšieho riešenia bezpečnosti všetkých sieťových prvkov, vrátane koncových zariadení našich zákazníkov,“ povedal Martin Hromkovič, riaditeľ úseku marketingu pre rezidenčných zákazníkov a značky spoločnosti Orange Slovensko.

Vyššia hodnota pre zákazníka v každej novej službe

Zmeny v potrebách a očakávaniach zákazníkov Orange v plnej miere reflektuje v novej generácii služieb, ktorá nahradí súčasnú ponuku už od 5. marca 2022. „ N ové služby obsahujú vyšší objem dát, vyššie prenosové rýchlosti či už sťahovania alebo odosielania dát vrátane rýchlostí po prečerpaní predplatených GB a zároveň aj po prečerpaní predplatených dát možnosť bezplatného pokračovania v surfovaní nižšou rýchlosťou. Popritom prinášajú úplne nový štandard online ochrany na úrovni siete, aká na slovenskom telekomunikačnom trhu nemá obdobu. Televízne služby po kábli aj cez internet zákazníkom už v základe ponúknu viac zábavy – bude v nich viac kanálov, vrátane športových a automaticky bude ich súčasťou aj online videopožičovňa. Trendy na trhu si jednoducho žiadajú služby s vyššou hodnotou pre zákazníka, no a my túto vyššiu hodnotu zákazníkom prinášame práve s novým portfóliom,“ doplnil Hromkovič.

Mobilné paušály s viac dátami a Online ochranou pred kyber hrozbami

Doterajšie paušály Go nahradí Orangeúplne novými a obsahovo atraktívnejšími bezpečnými paušálmi Go Safe Mini, Basic, Optimal, Extra, Premium, Exclusive a troma dátovými Go Safe Data Basic, Optimal a Premium.

Nové paušály obsahujúv priemere o 50 % viac voľných dát ako predošlá generácia Go. Zákazníkom zároveň umožniapo vyčerpaní predplatených dát bezplatne a neobmedzene surfovať ďalej, a to rýchlosťou 128 kbit/s alebo 3 Mbit/s.

Nové paušály Go Safe v sebe automaticky zahŕňajú možnosť aktivovať si aj novú jedinečnú službuOnline ochrana, ktorá ochráni zákazníka a jeho zariadenia pred kybernetickými nástrahami internetu, ako sú vírusy, spam, phishing, malware, a podobne. Unikátne na tejto službe je, že zákazník si do mobilu, tabletu, laptopu či iného zariadenia nemusí inštalovať žiadnu špeciálnu aplikáciu. Služba zabezpečuje ochranu zákazníka na úrovni siete, čo znamená, že dokáže zablokovať škodlivý obsah ešte predtým, ako by sa mohol dostať do zariadenia. Každý zákazník má možnosť bezplatne si túto službu k svojmu novému Go Safe paušálu aktivovať.

„Bezpečnosť našich zákazníkov v online prostredí je jednou z našich najvyšších priorít. Z októbrového prieskumu zároveň vieme, že práve bezpečnosť pri využívaní internetových služieb je veľmi dôležitá pri výbere operátora až pre 77 % zákazníkov. Nová generácia našich služieb, nielen Go Safe paušálov, ale aj nových programov pevného internetového pripojenia, umožní zákazníkovi si takúto ochranu na internete jednoducho zapnúť a o zvyšok sa už postaráme my,“ doplnil Martin Hromkovič.

Výrazne rýchlejšie programy pevného internetu aj s Online ochranou

Zvyšujúce sa nároky na prenosové rýchlosti a bezpečnosť zohľadnil Orange aj pri programoch pevného internetového pripojenia cez kábel, ktoré budú mať od 5. marca 2022vyššie prenosové rýchlosti sťahovania i odosielania dát.

Podobne ako pri nových paušáloch Go Safe, aj zákazníci s akýmkoľvek programom pevného internetu si môžu bezplatne aktivovať službuOnline ochrana a ochrániť tak seba a všetky svoje zariadenia pred nástrahami internetu. Rovnako si do počítača nemusia nič inštalovať - služba zabezpečí ochranu na úrovni siete a škodlivý obsah zablokuje ešte predtým, ako by sa mohol dostať do počítača.

Viac zábavy vrátane filmov a športového obsahu v programoch Orange TV

Orange v novej generácii služieb nezabudol ani na televíziu a obsahovo obohatil všetky programy Orange TV (cez kábel, aj cez internet) tak, aby si s nimi zákazníci užili ešte viac zábavy. Pridal do nichviac televíznych kanálov (s výnimkou programu Home TV Basic), vrátane športových, a v cene mesačného poplatku všetkých programov Orange TV bude automaticky už aj VOD videopožičovňa Filmotéka Štart.

Napríklad program Orange TV Home TV Optimal bude po novom obsahovať nie 99, ale až 102 televíznych staníc, pričom doň pribudnú aj stanice s prémiovým športovým obsahom, Premier Sport a Premier Sport 2 vysielajúce ostrovný futbal vrátane Premier League, ale aj Joj Cinema HD. Súčasťou programu bude automaticky a bezplatne aj obľúbená služba Filmotéka Štart, v rámci ktorej si zákazník môže online zapožičať niektoré z desiatok dostupných filmových a dokumentárnych titulov.

Viac o službách novej generácie Orangeu sa dozviete aj na www.orange.sk/zmena.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


13 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


13 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu