SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Drsná cesta do Pekingu. Kto sa musel takto krčiť v lietadle?

Cestou na Olympiádu nastali pre dvojmetrového chlapa krušné chvíle. Toto mu veru nikto nezávidel.

Bývalý slovenský hokejový obranca Boris Valábik v týchto dňoch spolukomentuje hokejové zápasy na Zimných olympijských hrách v Pekingu. Jeho cesta tam ale nebola vôbec príjemná. Stačí sa pozrieť na fotku, ktorú zavesil na svoj instagram spolu s trefným komentárom: „Lietanie je super, prečo ho nemáš rád?“ they say.

Borisov problém dobre pozná každý vyšší človek. Nie vždy sa na pasažiera usmeje šťastie v podobe sedadla pri núdzovom východe, kde je miesta na nohy habadej a niekedy sa z rôznych dôvodov jednoducho nedá letieť inak, než v economy. Vyše dvojmetrový Valábik tak musel v nepohodlnej polohe presedieť dlhé hodiny. Jeho fanúšikovia mu cez sociálnu sieť vyjadrili podporu, ale dostal aj mnoho rád a medzi nimi aj jednu, ktorá ho mimoriadne pobavila. „Treba schudnúť,“ objavilo sa medzi mnohými komentármi k fotke. „Bol som z dlhého letu celý dolámaný a unavený, ale toto mi zdvihlo náladu,“ smeje sa športovec. „Schudnúť z výšky je výborný plán. Poznám zásady zdravej výživy, aj zdravého chudnutia, no toto je pre mňa stále mission impossible,“ priznáva Valábik.

Boris sa mýlil. Schudnúť z výšky JE možné

Pre Borisa je možno chudnutie z výšky nemožné, existuje však jedno miesto, kde to dokázali. A nešlo pritom o maličkosť – výšku stiahliaž o 50 čísiel! Verte tomu, že táto metóda sa bude páčiť aj vám, hoci sa vás „chudnutie z výšky“ netýka.


Prečítajte si o znižovaní, ktoré sa týka aj vás!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


13 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


13 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu