SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Keď Vespa, tak štýlovo.

Ku kúpe nového skútra získate originálne príslušenstvo v hodnote 500 eur

Vespa je už viac ako 75 rokov symbolom štýlovej mobility. Počas svojej dlhej histórie si táto talianska značka získala svojim ikonickým modelom srdcia miliónov motoristov, ktorí tento skúter milujú nadovšetko. Vespa je skrátka životný štýl a mať Vespu znamená užívať si život. Je pritom jedno či s ňou jazdíte do práce, na výlet alebo si len tak bezcielne užívate kilometre radosti po meste či okreskách.

Vespa je totiž potešenie z jazdy, ktoré štartuje otočením kľúča v zapaľovaní. Tým to však ani zďaleka nekončí. Správny vodič Vespy vie, že k jazde na tomto skútri treba aj štýlovú výbavu. A preto prichádza výrobca s časovo obmedzenou ponukou, vďaka ktorej môžete získať až 500 eur extra na originálne príslušenstvo, a vyjadriť tak svoj jedinečný Vespa štýl!

Svoj outfit či skúter si môžete personalizovať vďaka rozsiahlej ponuke, z ktorej je možné vyberať. Váš Vespa-look môže zlepšiť napríklad štýlová prilba, rukavice, topánky, oblečenie alebo doplnky na váš skúter, vďaka ktorému bude jeho vzhľad na cestách jedinečný a neprehliadnuteľný.

Ponuka platí do 30. apríla 2022 a poukaz v hodnote 500 eur je možné získať k modelom Vespa GTS 300 či Sei Giorni 300. Poukaz v hodnote 300 eur na originálne príslušenstvo dostanú zasa tí, ktorí sa rozhodnú zakúpiť si model Primavera, Sprint 125 & 150 či GTS 125.

Ak ešte nepatríte do štýlovej Vespa rodiny, ktorá má aj na Slovensku silné zastúpenie, je najlepší čas tak urobiť a dopriať si kúsok talianskej pohody a štýlu vo svojom živote. Vyskúšať Vespu si totiž viete v ktorejkoľvek predajni dílerskej siete na Slovensku: https://www.vespa.com/sk_SK/dealer-locator/?f=all

Viac informácií o akcii je možné nájsť na www.vespa.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Agresívne brzdenie a spôsobenie dopravnej nehody - čí je to vina? Bez palubnej kamery to nedokážete, ako na tomto zázname!


5 h

Ako zvoliť ten správny model a čo by mal alebo nemal smartfón pre deti spĺňať


9 h

Fúkanou izoláciou sa dá zatepliť strecha či strop za pár hodín a bez odpadu. Prinášame vám odpovede na 6 najčastejších otázok.


13 h
SkryťZatvoriť reklamu