SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Dovolenka na Slovensku s pestrým programom

Máj a jún sú ideálnymi dovolenkovými mesiacmi pre tých, ktorí neobľubujú horúčavy.

(Zdroj: Ensana Health Spa Hotels)

To je jeden z dôvodov, prečo si v Piešťanoch nenechávajú všetku „parádu“ na leto. Slnkom zaliate mesiace tesne pred hlavnou dovolenkovou sezónou sú to pravé orechové pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť typickým dovolenkovým davom ľudí túžiacich po zaslúženom relaxe.

Mesiace Máj a Jún sú ako stvorené na dovolenku pre tých, ktorí majú radi pekné, ale nie horúce počasie, a tých, ktorí ešte nie sú viazaní školskou dochádzkou. Keď si túžite dopriať rodinnú dovolenku, dovolenku v páre alebo príjemný pobyt s priateľmi, neváhajte a rezervujte si pobyt. Extra program bude len príjemným bonusom k už aj tak kvalitnému dovolenkovému zážitku, ktorý Piešťany ponúkajú.

Ležérna kúpeľná náladička

Tam, kde stojí máj, je dievka na vydaj. Jeden bude stáť od 1. mája i pred oslávenkyňou – hotelom Thermia Palace. Hoci je to dáma oslavujúca 110. narodeniny – je v kondícii mladuchy. Rok čo rok jej svoje „áno“ hovoria mnohí nadšení hostia. Chcete byť pri tom a tiež pri Aircraft festivale? Tým pádom je začiatok mája ideálne obdobie na rezerváciu pobytu v jednom z troch kúpeľných hotelov. Keď si užijete skôr klavírny koncert či predstavenie, sústreďte sa na stred mesiaca. Koncom mája si prídu na svoje milovníci tradičných ručných prác a remesiel, či hudby. Poteší ich koncert Blue Journal, festival dychovky Dychfest a tiež koncert Metropolitana opera.

Jún sa ponesie v znamení otvorenia letnej kúpeľnej sezóny. To je udalosť sama o sebe! Leto na piešťanskom Kúpeľnom ostrove totiž pripomína leto v exkluzívnej dovolenkovej destinácii. Hotel Splendid s obľúbeným rodinným All Inclusive sa teší čoraz vyššej návštevnosti rodičov s deťmi. Hotel Esplanade víta páry, skupiny priateľov i firemné kolektívy, ktoré hľadajú spojenie školení či konferencií s benefitom v podobe kúpeľných procedúr na zrelaxovanie zamestnancov. A Thermia Palace? V objatí krásneho kúpeľného parku je pripravená na milovníkov secesného luxusu s nenapodobiteľnou atmosférou.

Rezervujte si pobyt v jednom z troch obľúbených kúpeľných hotelov a užite si začiatok leta s pestrým programom.

Medzi obľúbené podujatia, ktoré patria ku koloritu piešťanského Kúpeľného ostrova patrí aj podujatie Zlaté stuhy – pompézna prehliadka stovák historických automobilov sa v Piešťanoch koná už od roku 1932. S otvorením letnej sezóny sa spája i koncert Metropolitnej opery a celý týždeň trvajúci Art Noveau Festival, ktorého minuloročný nultý ročník oslovil stovky kúpeľných hostí i návštevníkom Piešťan.

Všetky informácie o špeciálnom programe, ktorý má piešťanský Kúpeľný ostrov pripravený pre svojich návštevníkov nájdete na stránke hotelovej siete Ensana.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra!


30m

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 8 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 8 h
SkryťZatvoriť reklamu