SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

BUBO je opäť v médiách - toto ste nečakali

Slováci si budú plniť cestovateľské sny za polovičné ceny a s nulovým stornom.

Dva roky cestovateľských útrap sa definitívne skončili a cestovanie do sveta je už takmer bez akýchkoľvek obmedzení. S výnimkou Číny je dnes už otvorený celý svet.

Načítavam video...

OTVORTE S BUBO LEPŠÍ SVET

Keď sme v novembri 2019 oslavovali 30 rokov slobodného cestovania, ani by sa nám neprisnilo, že už o pár mesiacov sa hranice opäť zatvoria. Dva roky mohol každý z nás pozorovať, čo ohľaduplné cestovanie znamená pre svet a že izolácia a zatváranie hraníc prináša smútok, materiálnu chudobu, prehlbuje rozdiely a plodí zlo. To, kam vedie uzatváranie sa do seba, predstava o nadradenosti vlastného národa a bezohľadnosť voči túžbam a životom iných, sledujeme teraz s hrôzou u našich susedov na Ukrajine. Aj tu BUBO reagovalo a bez akejkoľvek pomoci od štátu otvorilo dva azylové domy, na ktoré môžete prispieť aj vy.

NAJVYŠŠIE ZĽAVY ROKA

Dva roky sme zatínali zuby. Ľuboš Fellner vymenil cestovateľské sny za lekársky plášť a v najťažších chvíľach štyri mesiace pracoval na covidovom oddelení v Bratislave.

Dva roky sme tvrdo pracovali. aby sme pripravili lepší svet pre vás. A dnes vám k tomu ponúkame najvyššie zľavy roka až 50% na 1888 termínov našich zájazdov. Odporúčame neváhať, počet akciových miest na každý termín je silno obmedzený. Zľava je spojená s výhodami BUBO Garancie. Vyberte si svoj zájazd už dnes a prihláste sa na dovolenku snov s BUBO.

100% BUBO GARANCIA

Ak bol niekedy dôvod cestovať so skúsenou cestovnou kanceláriou, je to dnes! Od-leťte so 100% garanciou! Zrušte zájazd bez udania dôvodu 14 dní pred odletom, nebojte sa pozitívneho testu na covid ani zmenenej politickej situácie. Chránime vás pred odletom, na dovolenke aj po nej.

Svoj zájazd môžete zrušiť do 14 dní pred odletom a nemusíte vysvetľovať dôvod. Aj v prípade pozitívneho výsledku covid testu dostanete späť 100% peňazí za zájazd. Rovnako máte garantovaný návrat na Slovensko bez ohľadu na vývoj situácie na hraniciach a 100 €/ deň v prípade (nepravdepodobného) opätovného zavedenia štátnej karantény. Cestovné poistenie vás chráni v neobmedzenej výške aj v prípade pozitívneho testu a o všetky podklady potrebné na vstup do krajiny sa BUBO postará za vás.

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku s BUBO a pripravte sa na najvyššie zľavy - počet miest je obmedzený.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra!


40m

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 8 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 8 h
SkryťZatvoriť reklamu