SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Úžitkové vozidlá od Toyoty – spojenie s pohodlím a vychytávkami

Skvelá voľba pre biznis aj ideálne rodinné auto. To sú dodávky a osobné verzie z radu Proace, ktorými japonský výrobca dobýva trh.

Toyota pri svojich úžitkových vozidlách Proace, Proace verso, Proace City a Proace City Verso vsádza na variabilitu, komfort, priestrannosť a ľahkú manévrovatelnosť. Svojim zákazníkom garantuje spoľahlivosť a ešte niečo jedinečné navyše. Výrobca pri viacerých modeloch ponúka v cene vozidla bezkonkurenčnú záruku až na 5 rokov alebo milión najazdených kilometrov.

Všetky autá si zákazníci môžu nechať vybaviť Safety Packom, čo sú moderné systémy aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense, ktoré v nárazových testoch Euro NCAP získal 5 hviezdičiek.

Úžitkové vozidlá Toyoty patria na našom trhu medzi najpredávanejšie. Zastúpiť môžu rodinné auto, poslúžiť ako spoločník pre prepravu osôb, kapacitné taxíky alebo ako pracanti s bohatou ložnou plochou. Výrobca dokonca ponúka slušné zastúpenie všemožných prvkov voliteľnej výbavy, ktoré posunú model ešte na vyššiu úroveň alebo podčiarknu jeho praktickosť.

Klienti tak majú možnosť dovybaviť vozidlá Proace príslušenstvom a paketmi podľa špecifických potrieb. Ide napríklad o drevené obloženie stien i podlahy nákladového priestoru, čo skvele poslúži na ochranu pred poškodením, u osobných verzií padne vhod napríklad nezávislé vykurovanie webasto, vďaka čomu nastúpite vždy do perfektne vyhriateho a pripraveného auta alebo dostupnosť zmeny či vyberania sedadiel. Výhodou voľby úžitkových vozidiel Toyoty je aj dostupnosť prestavby na mraziarenske, pohrebné alebo napríklad sortimo vozidlo – teda prestavba na pojazdnú dielňu s množstvom rôznych užitočných skriniek.

Nový kráľ dodávok?

Toyota Proace je automobil, ktorý si môže každý podnikateľ nakonfigurovať podľa vlastných potrieb vďaka rôznym typom karosérie, verziám vybavenia a bohatej ponuke praktických riešení a príslušenstva.

Proace ponúka spoľahlivé riešenia, ktorým môžete zveriť každú úlohu. Jedenásť rôznych kombinácií karosérií a dĺžok, možnosť voliť rôzne usporiadanie dverí. To všetko znamená, že Proace sa môže stať presne takým úžitkovým vozidlom, ktoré práve zákazník potrebuje.

Verzia Business je dodávka pre cestujúcich a podnikateľov, ktorí využívajú automobil ako rodinné auto a dodávku súčasne. Táto verzia ponúka výber z konfigurácii pre 8 alebo 9 osôb.

Verzia Family je určená pre používateľov, ktorí kladú dôraz na aktívne trávenie voľného času. Ponúka komfort pre celú rodinu. Automobil má osem sedadiel, vrátane posuvných a odnímateľných sedadiel na koľajniciach v druhom a treťom rade.

Verzia VIP pripomína luxusný salónik s prémiovým vybavením a s mnohými dômyselnými riešeniami.

Komfortná jazda vo všestrannom mikrobuse

Zaujímavé riešenie ponúka aj osobná verzia s názvom Proace Verso, ktorá je k dispozícii vo dvoch verziách, líšiacich sa dĺžkou karosérie a variantmi výbavy šitými na mieru pre rôznych zákazníkov – Combi a Business na prepravu zákazníkov alebo zamestnancov, rodinnej Family a luxusnej VIP ako aj VIP Selection s dvojfarebnou karosériou. Verzie Business a Family sú k dispozícii s karosériami Medium alebo Long, zatiaľ čo trieda VIP iba s dĺžkami Medium a Long.

Proace Verso je všestranný mikrobus, ktorý splní požiadavky aj tých najaktívnejších užívateľov.

Najlepší zamestnanec vo firme

Všestrannosť, dve dĺžky karosérie, široká škála zážihových a vznetových motorov prispôsobených vašim potrebám, bohatá výbava a najlepšia záruka v segmente. To je Proace City.

Dostupná je v dvoch dĺžkach karosérie s 2 alebo 3 miestami na sedenie. Štandardná verzia Short meria 4,4 m, zatiaľ čo dlhá verzia Long meria 4,7 m. V obidvoch prípadoch môže užitočné zaťaženie predstavovať až 1000 kg, a kapacita nákladového priestoru od 3,3 do 4,4 m3. Dôležité je, že hmotnosť ťahaného prívesu môže predstavovať až 1,5 t.

Toyota Proace City ponúka na výber niekoľko pohonných jednotiek a vyznačuje sa bohatou základnou výbavou.

Auto pre aktívnu rodinu

Proace City Verso je minivan zameraný na funkčnosť, vyvinutý bol pre aktívnu rodinu, ktorá hľadá pohodlie, všestrannosť a bezpečnosť, poskytované systémami Toyota Safety Sense.

Vďaka obrovským možnostiam usporiadania interiéru, prekvapujúcej priestrannosti a jedinečnému komfortu každého cestujúceho pri cestovaní bude jazda týmto vozidlom mimoriadne príjemná. Okrem toho spoločnosť Toyota poskytuje záruku PRO, ktorá sa vzťahuje na vzdialenosť až štvrť milióna kilometrov.

Vyspelé technológie ako projekčný displej, inteligentný parkovací asistent (IPA) a systém Pro-Touch s 3D navigáciou uľahčujú cestu a zbavujú jazdu stresu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


7 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 19 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu