SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Finančné témy ľudskou rečou prinesie platforma Na účte

Otázky týkajúce sa financií, dôchodkov, daní a odvodov sú pre mnohých Slovákov niekedy veľmi komplexné.

Preložiť do jednoduchšieho a najmä praktického jazyka sa ich bude snažiť nová platforma Na účte – o peniazoch ľudskou rečou s Petrom Cmorejom. Odborník na financie a poslanec NR SR Peter Cmorej v nej bude formou bezplatných webinárov prinášať poradenstvo v oblastiach, ktoré sú dôležité pre každého z nás. Prvý webinár s témou našich budúcich dôchodkov sa uskutoční vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod. online.

Cieľom projektu Na účte je poskytovať širokej verejnosti poradenstvo v otázkach týkajúcich sa financií, s ktorými sa počas života stretáva každý z nás. Či sú to dôchodky, materské a tehotenské, investovanie alebo platenie daní, vždy je dobré získať kvalitné informácie od odborníkov a mať možnosť poradiť sa s nimi.

„Novému projektu Na účte – o peniazoch ľudskou rečou sa veľmi teším. Budeme sa v ňom rozprávať o finančných otázkach z rôznych oblastí a mojou snahou bude najmä správne poradiť. Pretože bez ohľadu na tému, to, čo máme „na účte“, je dôležité,“ hovorí Peter Cmorej, ktorý sa témam ohľadom financií, dôchodkov, daní a odvodov venuje dlhodobo.

Dôležitou súčasťou každého webináru Na účte bude diskusia a odpovede na otázky od divákov. Tieto budú môcť posielať ešte pred začiatkom webináru, aby mohli byť odpovede zahrnuté do jeho obsahu alebo zodpovedané prioritne.

Prvou témou v rámci projektu bude veľmi dôležitá otázka našich budúcich dôchodkov. „Na túto tému sa osobitne teším, je tak trochu aj mojou záľubou,“ hovorí Peter Cmorej a pokračuje: „Faktorov, ktoré ovplyvňujú naše budúce dôchodky, je niekoľko. Na webinári sa na ne pozrieme bližšie a budeme hovoriť o tom, ako sa každý z nás môže pred týmto obdobím zabezpečiť.“

Prvý webinár Na účte – o peniazoch ľudskou rečou s Petrom Cmorejom na tému „Bude v budúcnosti na naše dôchodky?“ sa uskutoční vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod. na tomto linku. Svoje otázky pred začiatkom webináru môžete posielať prostredníctvom tohto formuláru, alebo ich položiť v diskusii počas živého vysielania. Odoberaním YouTube kanálu Petra Cmoreja dostanete pripomienku pred začatím živého vysielania projektu Na účte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


14 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


14 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu