SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Pošlite decká na vandrovku po Slovensku

Premýšľate nad tým, ako zabaviť vaše ratolesti cez víkend? Vezmeme ich na výlet.

Tie najkrajšie zákutia našej krajiny navštívia s Kaufland Detským festivalom v obľúbenom seriáli Na vandrovke po Slovensku. Obujte si túlavé tenisky a vyberte sa s nami a škriatkom Fíha Tralala za dobrodružstvom aj v túto nedeľu 1. mája.

NOVÉ POKRAČOVANIE, NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ

Aj v novej sérii potuliek po Slovensku, ktorá sa po roku vrátila na obrazovku obľúbenej online TURBO TV, vezmú Medvedík Kuniboo a Zajko Turbo deti opäť Na vandrovku po Slovensku. Spoločne s Veronikou Hatala nasadnú do vláčika a počas štyroch víkendov navštívia Košice, Oravu, Kremnicu, Banskú Štiavnicu aj Záhorie. A aby necestovali sami, na cestu si pozvali aj kamarátov – Mira Jaroša, Paci Pac, škriatka FÍHA Tralala, či Spievanku a Zahrajka zo Spievankova.

FÍHA TRALALA VÁS ZAVEDIE DO BANKY LÁSKY

V nedeľu sa na potulkách Slovenskom decká spoločne so škriatkom Fíha Tralala zatúlajú až do Banskej Štiavnice a Kremnice. Zastavia sa v mincovni, aby sa pozreli, ako sa vyrábali mince. Vyberú sa k čarokrásnemu jazeru Tajch, ukážu si prácu šperkára a zamilujú sa v Banke lásky. A na prechádzke po uličkách Banskej Štiavnice možno stretnú aj Romana Pomajba s dcérkami!

SERIÁLY PRE CELÚ RODINU

Okrem toho si deti môžu pozrieť pokračovanie obľúbených seriálov Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom, Pesničková encyklopédia s Paci Pac, či Angličanina so Spievankovom. Zabaví ich aj profesor Kyslík v seriáli Chémia hrou.

Čakajú ich však aj celkom nové seriály plné vedomostí, hier i zábavy. V seriáli Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom sa dozvedia niečo nové o folklóre, tanci a tradičných hudobných nástrojoch. A pretože popri skvelej zábave určite vyhladnú, babička Monika Kandráčová im Z lásky k tradícii pripraví dobroty, ktoré varili, či piekli ešte naše babičky. Jej mačanku, rezne alebo zemiakovú tortu si podľa tradičného receptu môžete spoločne ukuchtiť aj vy doma.

Sledujte nás od 17. apríla do 8. mája každú nedeľu od 9:00 na www.detskyfest.sk/turbotv/, alebo kedykoľvek zo záznamu na You Tube kanáli Kaufland Detský festival.

Zážitky z celého Slovenska vám i vašim deťom ako vždy zadarmo a online prináša Kaufland.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra!


30m

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 8 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 8 h
SkryťZatvoriť reklamu