SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Vieme, ako môžete platiť za telekomunikačné služby menej

Inflácia a rastúce ceny nútia Slovákov viac ako kedykoľvek predtým uvažovať nad možnosťami, ako ušetriť svoje výdavky.

Slovenské domácnosti musia byť čoraz vynaliezavejšie pri hľadaní spôsobov, ako znižovať mesačné náklady. Niektoré z možností ponúkajú samotní poskytovatelia služieb – napríklad na poplatkoch za paušál v mobile a domáci internet môžete ušetriť tak, že ich budete mať spojené v jednom spoločnom balíku služieb.

V Orangei sa takéto výhodné balíky služieb volajú Love a práve vďaka nim môže byť vaša mesačná faktúra za služby nižšia. Obsahujú všetko, čo na zábavu a komunikáciu potrebujete a navyše predstavujú najvýhodnejší spôsob, akým môžete využívať služby mobilnej a pevnej siete operátora.

Spojte si služby a ušetrite každý mesiac

Vďaka extra zľavám na mobilný paušál a pevný internet je balík služieb Love od Orangeu presne to, čo potrebujete, ak chcete znížiť výdavky na služby a okrem toho získať aj benefity navyše. Ak si totiž spojíte váš hlasový paušál s pevným internetom do balíku služieb Love, Orange vám ich dá za nižšiu výslednú cenu a pridá aj niekoľko ďalších atraktívnych výhod pre celú rodinu. Využívanie služieb tak pre vás bude výhodnejšie, než ako by ste jednotlivé služby využívali osobitne a platili za každú zvlášť.

Tento spôsob šetrenia na mesačných poplatkoch využíva v Orangei už viac ako 150-tisíc zákazníkov. Ak sa k nim chcete pridať, jednoducho požiadajte o spojenie vašich služieb do balíka Love v niektorej z predajní operátora. Tam sa zároveň dozviete, koľko presne každý mesiac ušetríte.

Výhod, ktoré s balíkom služieb Love získate popri nižšej výslednej cene za mesačný poplatok, je hneď niekoľko a môžete si z nich vybrať tie, ktoré vám najviac vyhovujú - napríklad zľavu 10 % na paušál alebo zaujímavú zľavu na telefón či iné zariadenie. Ak potrebujete viac voľných dát, určite vás poteší možnosť zvoliť si dvojnásobok dát k paušálu alebo 50% zľava na službu Spojenie dát.

Výhodné, ale hlavne bezpečné programy

Súčasťou balíka služieb Love je vždy mobilný paušál. Vynovené paušály Go Safe obsahujú v priemere až o polovicu viac voľných gigabajtov ako obsahovali predtým. Orange do nich pridal aj možnosť neobmedzeného pripojenia zníženou rýchlosťou pre prípad, že svoj mesačný balík miniete o čosi skôr, ako ste plánovali.

Paušály Go Safe, ako aj všetky programy pevného pripojenia od Orangeu, vás zároveň dokážu ochrániť pred najrôznejšími nástrahami internetu. Ich automatickou súčasťou je totiž možnosť aktivovať si službu Online ochrana , ktorá ochráni vás a váš telefón či počítač pred vírusmi, spamom a zneužitím osobných údajov. Škodlivý obsah dokáže zablokovať ešte predtým, ako by sa mohol dostať do vášho zariadenia. Výhodou je, že pre tento účel si do mobilu, tabletu alebo laptopu nemusíte inštalovať žiadnu špeciálnu aplikáciu.

Ak si balík služieb Love aktivujete kedykoľvek do konca novembra 2022, Orange vám extra zľavu započíta dokonca aj spätne. Viac sa dočítate TU .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


8 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 20 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu