SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

S jazykom vám pomôže elektronický prekladač Vasco Translator M3

Vasco Translator M3 je prístroj na prekladanie jazykov, s ktorým sa v cudzine nestratíte. Pomôže s komunikáciou aj prekladom textu

Prenosný elektronický prekladač je ideálny pre rôzne typy ľudí. Aj pre vás?

Cestujúci rodičia, ktorí chcú cestovať po svete, ale nevedia dobre po anglicky a/alebo nepoznajú miestny jazyk alebo dialekt. Snívajú o cestovaní, ale jazyk je pre nich bariérou. Prístroj na prekladanie jazykov je dokonalým riešením, ako hovoriť a komunikovať na akomkoľvek výlete bez prekážok.

Podnikatelia alebo majitelia firiem sa musia pravidelne stretávať alebo chatovať s partnermi, klientmi alebo dodávateľmi z rôznych častí sveta a vo svojej bežnej rutine musia prekladať vety do iných jazykov. Pre tých, ktorým jazyk nemôže byť prekážkou pri podnikaní, je elektronický prekladač Vasco M3 dokonalým prístrojom, s ktorým budú môcť okamžite prekladať obrázky a reč.

Pracovníci v nadnárodných spoločnostiach, nemocniciach či verejných inštitúciách , kde pomáhajú ľuďom z rôznych kútov sveta, ktorí neovládajú miestny jazyk. Prenosný elektronický prekladač, ktorý sa zmestí do každého vrecka, je pre nich dokonalým riešením na rýchlu a bezpečnú komunikáciu kdekoľvek na svete.

Technologický fanúšik Pre nich sú najnovšie technologické vychytávky vždy dokonalým darčekom. Najmodernejší prenosný elektronický prekladač je pre nich ideálnym darčekom. Nielen, aby si užili prístroj na prekladanie jazykov, ale aby ste mohli bez bariér komunikovať v akomkoľvek jazyku a kdekoľvek na svete.

Milovníci cudzích jazykov , ktorí sa chcú naučiť nový jazyk alebo držať krok s tými, ktoré ovládajú. Elektronické prekladače ako Vasco M3 umožnia zlepšiť si výslovnosť a rozšíriť slovnú zásobu vďaka prekladu založenému na kontexte, alebo komunikovať ak niektorý jazyk neovládajú.

Novinári alebo profesionáli v oblasti komunikácie. Prístroj na prekladanie jazykov im umožňuje urobiť rozhovor s kýmkoľvek, dokonca aj s niekým, kto hovorí len miestnym jazykom, a prepis konverzácie poslať priamo zo zariadenia na email vo formáte pdf.

Darujte si viac ako 70 jazykov

Nájsť perfektný gadget môže byť náročná úloha a bez ohľadu na to, či patríte k ľuďom na zozname, ktorý sme spomenuli vyššie, pamätajte na výhody elektronických prekladačov, ako je Vasco Translator M3 - a to je pomôcť komunikovať ľuďom kdekoľvek na svete.

Za výrobu tohto najmodernejšieho prenosného prístroja na prekladanie jazykov je zodpovedná popredná poľská prekladateľská spoločnosť Vasco Electronics. Ich vlajková loď, Vasco Translator M3, je elektronický prekladač, ktorý vám umožňuje prekladať frázy do iných jazykov rôznymi spôsobmi vďaka prekladu reči a prekladu textu.

Toto zariadenie má vreckový dizajn a 2” dotykovú obrazovku. Prístroj na prekladanie jazykov od Vasco Electronics umožňuje komunikovať s 90 % svetovej populácie vďaka jeho podpore a prekladu viac ako 70 jazykov, vrátane dialektov rovnakého jazyka z viacerých krajín. Navyše má presnosť prekladu 96% vďaka použitiu 10 rôznych prekladových motorov, kde systém automaticky vyberie ten najlepší podľa vybraných jazykov.

Vreckový elektronický prekladač, ktorý ide ešte ďalej

Vďaka aplikácii MultiTalk umožňuje pristroj na prekladanie jazykov skupinové čety pre až 100 ľudí hovoriacich rôznymi jazykmi. Pripojiť sa môžete k existujúcej konverzácii pomocou integrovanej kamery a naskenovať QR kód vygenerovaný aplikáciou, alebo vytvoriť novú. Ide o dokonalé riešenie pre obchodné stretnutia a konferencie, ako aj pre sprievodcov, ktorí sa rozprávajú so skupinami ľudí z rôznych krajín, ktorí potrebujú hlasový prekladač.

Funkcia TranslaCall poskytuje možnosť prekladať telefonické hovory v reálnom čase. Ak ju chcete použiť, stačí aplikáciu otvoriť vo Vasco Translator M3 a umiestniť zariadenie vedľa telefónu, hovor budete môcť preložiť zvukovo v reálnom čase.

Výrobca ponúka používateľom Vasco M3 najlepšiu výslovnosť na trhu, keďže text je vyslovovaný hlasno a zreteľne hlasom rodeného hovoriaceho. Pristroj na prekladanie jazykov je jednoduchý na používanie a intuitívny pre všetky vekové kategórie. Dá sa použiť takmer kdekoľvek na svete hneď po vybalení z krabice a jeho ergonomický dizajn do vrecka umožňuje, aby bol vždy pripravený na hlasový preklad a preklad obrázkov.

Elektronický prekladač Vasco Translator M3 je navyše vybavený SIM kartou, ktorá poskytuje bezplatný internet v 200 krajinách, čo ponúka slobodu pohybu po celom svete bez nákladov na roaming.Okrem toho sú všetky údaje a konverzácie uskutočňované na každom zo zariadení chránené a šifrované podľa európskeho nariadenia o ochrane údajov, takže všetky informácie všetkých používateľov sú vždy 100% bezpečné.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Platí, že čím väčšia je obrazovka, tým lepšie na ňu uvidíte. Praktickejší je aj pomer strán 16 : 9...

V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko kamier a aké sú medzi nimi rozdiely. Akú „čiernu skrinku“ do auta by ste si mali vybrať?


14 h
Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


2. júl
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl
SkryťZatvoriť reklamu