SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Bratislavský realitný trh oživí GALVANIA rezidencie

Stavebných pozemkov na výstavbu je v Bratislave čoraz menej.

Územie hlavného mesta je pre developerov veľmi atraktívne. Prírastkom k modernému urbanizmu hlavného mesta je projekt GALVANIA rezidencie. Architektonicky zaujímavý sedem podlažný objekt s jednoduchou a čistou fasádou, vyrastie na ploche 14 910m2.

Výstavbou lukratívneho bývania v GALVANIA rezidencie by sme chceli prispieť k rozvoju obľúbenej lokality Ružinov, vniesť život a zvýšiť celkový potenciál lokality. Kto pozná situáciu na realitnom trhu vie, že bytové projekty v blízkosti Avion shopping parku sú beznádejne vypredané a takáto príležitosť sa nebude dlho opakovať ,“ uviedol Jaroslav Šuveg, generálny riaditeľ TATRA REAL, a.s.

S cieľom ponúknuť ideálne bývanie s maximálnym súkromím, developer TATRA REAL, a.s. ponúka výborné dispozičné riešenia bytov, presvetlené plochy a aj doplnkový exteriérový priestor. Približne 85 % bytov v GALVANIA rezidencie je 2-izbových s priemernou výmerou 47 m2 a loggiou okolo 10 m2. Byty na prízemí majú predzáhradku. K dispozícií sú 3-izbové a tiež 1-izbové byty.

V rámci štandardu bytu ponúkneme viacero druhov podláh, dverí, farebných variácií obkladov a dlažieb. V ponuke bude aj predpríprava na klimatizáciu. Ak by sa klient dožadoval možnosti holobytu, nebránime sa ani tejto alternatíve,“ dodáva Jaroslav Šuveg.

Ružinov je jedna z najvyhľadávanejších lokalít pre spokojný život v Bratislave, a to aj vďaka výbornej občianskej vybavenosti (IKEA, Avion Shopping Park, Bauhaus, XXXlutz). Výhodou projektu GALVANIA rezidencie je výborné napojenie na MHD, letisko a plánovaná investícia do železničnej stanice TIOP zabezpečí rýchlu prepravu.

GALVANIA rezidencie plánuje vytvoriť lukratívne bývanie a zelené parky na mieste, ktoré je dnes nevyužité. Silnou stránkou objektu bude park situovaný vo vnútrobloku. Zelená plocha zaberie 6 133m2 a pre obyvateľov sa stane miestom pre oddych, športové aktivity , grilovanie, nájdeme tu plochy pre menšie koncerty. Bude to privátna a bezpečná zóna,“ uviedol Ing. arch. Michal Tačovský z MOROCZ TACOVSKY GROUP.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 3 h
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 15 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 15 h
SkryťZatvoriť reklamu